41 E-Kunstisalongi XLI oksjon "Inimese ja kunsti vahelistes suhetes esinevad kõige laiemas mõttes needsamad situatsioonid, mis inimestevahelistes otsestes kontaktides - ühega leitakse kiiresti ühine keel, teine jääb võõraks ja tabamatuks. Nii haarab mõni maal vaataja otsekohe tormakalt oma võimusesse, teine jääb diskreetselt leidmist ootama. Möödarääkimine on muidugi mõlemal juhul võimalik, seda juhul kui teos ja vaataja on häälestatud erinevatele lainepikkustele,“ on kirjutanud kunstiteadlane Aino Kartna. Oleme oma oksjonitega ületanud neljanda kümnendi ja asunud teele viienda kümnendi poole. Kas meil õnnestub ühel päeval pidada ka 50. kunstioksjon, seda näitab aeg. Täname kõiki kunstiteoste omanikke nii Tallinnast, Pärnust, Viljandist, Tartust kui ka üle kogu Eesti, kes annavad meile võimaluse vahendada väärikat kunstipärandit. Kiidetud olgu meie kunstiostjad, kes oskavad seda hinnata ja väärtustada! Nii saame kõik koos kaasa aidata meie väikese rahva hindamatu kunstipärandi hoidmisel ja säilitamisel järgmistele põlvedele. "Iga rahva vaimuelu yldkultuurist ja tema yksikuist nähtusist käiv ylim seadus on, et see olgu idanend ja juurdund oma kodu mullas, toitnud sellele pinnale omaste elustavate mahladega, kandku seda erilist ilmet ja tunnuseid, mis võisid võrsuda just siin, loodud saada nimelt selle rahva erilisest hingelaadist,“ on kirjutanud August Jansen 1926. aastal. Soovime oma kunstipublikule kaunist kevadet ja rõõmu kunstist! Plm 39,6x32,1 Alg: € 2 200 , lõpp: € 8 100 41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

41. E-Kunstisalongi XLI oksjon

07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

"Inimese ja kunsti vahelistes suhetes esinevad kõige laiemas mõttes needsamad situatsioonid, mis inimestevahelistes otsestes kontaktides - ühega leitakse kiiresti ühine keel, teine jääb võõraks ja tabamatuks. Nii haarab mõni maal vaataja otsekohe tormakalt oma võimusesse, teine jääb diskreetselt leidmist ootama. Möödarääkimine on muidugi mõlemal juhul võimalik, seda juhul kui teos ja vaataja on häälestatud erinevatele lainepikkustele,“ on kirjutanud kunstiteadlane Aino Kartna.
Oleme oma oksjonitega ületanud neljanda kümnendi ja asunud teele viienda kümnendi poole. Kas meil õnnestub ühel päeval pidada ka 50. kunstioksjon, seda näitab aeg.
Täname kõiki kunstiteoste omanikke nii Tallinnast, Pärnust, Viljandist, Tartust kui ka üle kogu Eesti, kes annavad meile võimaluse vahendada väärikat kunstipärandit. Kiidetud olgu meie kunstiostjad, kes oskavad seda hinnata ja väärtustada! Nii saame kõik koos kaasa aidata meie väikese rahva hindamatu kunstipärandi hoidmisel ja säilitamisel järgmistele põlvedele.
"Iga rahva vaimuelu yldkultuurist ja tema yksikuist nähtusist käiv ylim seadus on, et see olgu idanend ja juurdund oma kodu mullas, toitnud sellele pinnale omaste elustavate mahladega, kandku seda erilist ilmet ja tunnuseid, mis võisid võrsuda just siin, loodud saada nimelt selle rahva erilisest hingelaadist,“ on kirjutanud August Jansen 1926. aastal.
Soovime oma kunstipublikule kaunist kevadet ja rõõmu kunstist!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

41 E-Kunstisalongi XLI oksjon

Adamson-Eric Autoportree 1929 Õli, lõuend Signatuuriga "Inimese ja kunsti vahelistes suhetes esinevad kõige laiemas mõttes needsamad situatsioonid, mis inimestevahelistes otsestes kontaktides - ühega leitakse kiiresti ühine keel, teine jääb võõraks ja tabamatuks. Nii haarab mõni maal vaataja otsekohe tormakalt oma võimusesse, teine jääb diskreetselt leidmist ootama. Möödarääkimine on muidugi mõlemal juhul võimalik, seda juhul kui teos ja vaataja on häälestatud erinevatele lainepikkustele,“ on kirjutanud kunstiteadlane Aino Kartna.Oleme oma oksjonitega ületanud neljanda kümnendi ja asunud teele viienda kümnendi poole. Kas meil õnnestub ühel päeval pidada ka 50. kunstioksjon, seda näitab aeg. Täname kõiki kunstiteoste omanikke nii Tallinnast, Pärnust, Viljandist, Tartust kui ka üle kogu Eesti, kes annavad meile võimaluse vahendada väärikat kunstipärandit. Kiidetud olgu meie kunstiostjad, kes oskavad seda hinnata ja väärtustada! Nii saame kõik koos kaasa aidata meie väikese rahva hindamatu kunstipärandi hoidmisel ja säilitamisel järgmistele põlvedele."Iga rahva vaimuelu yldkultuurist ja tema yksikuist nähtusist käiv ylim seadus on, et see olgu idanend ja juurdund oma kodu mullas, toitnud sellele pinnale omaste elustavate mahladega, kandku seda erilist ilmet ja tunnuseid, mis võisid võrsuda just siin, loodud saada nimelt selle rahva erilisest hingelaadist,“ on kirjutanud August Jansen 1926. aastal.Soovime oma kunstipublikule kaunist kevadet ja rõõmu kunstist!

41. E-Kunstisalongi XLI oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük