Õhtu, Varmo Pirk E-kunstisalongis Varmo Pirk sattus juba gümnaasiumi päevil kunstiloomingut soodustavasse seltskonda, sest tema klassivennaks oli Elmar Kits ja õpetajaks Juhan Nõmmik. Viimase õhutusel astus ta 1938. aastal Pallasesse, kus õppis juba Villem Ormissoni, Kaarel Liimandi ja Aleksander Vardi käe all. Pirk oli juba kooliajal väljakujunenud kunstnik, kuid tema loomingulise tegevuse katkestas vangistamine 1945. aastal. Vangilaagrist vabanes ta alles üheksa aastat hiljem. Pirk oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes 1950. aastate lõpul hakkas maalima abstraktseid kompositsioone. Samal ajal on tema loomingus ka portreesid, maastikumaale ning lavadekoratsioone. 2000 Õhtu, Varmo Pirk E-kunstisalongis Pirk Varmo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Õhtu, Varmo Pirk E-kunstisalongis
Varmo Pirk (1913 - 1980)

Õhtu

1968 Õli, papp. Signatuuriga. 50x70
Alghind: € €2200, lõpphind: € 2 200
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Varmo Pirk sattus juba gümnaasiumi päevil kunstiloomingut soodustavasse seltskonda, sest tema klassivennaks oli Elmar Kits ja õpetajaks Juhan Nõmmik. Viimase õhutusel astus ta 1938. aastal Pallasesse, kus õppis juba Villem Ormissoni, Kaarel Liimandi ja Aleksander Vardi käe all. Pirk oli juba kooliajal väljakujunenud kunstnik, kuid tema loomingulise tegevuse katkestas vangistamine 1945. aastal. Vangilaagrist vabanes ta alles üheksa aastat hiljem. Pirk oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes 1950. aastate lõpul hakkas maalima abstraktseid kompositsioone. Samal ajal on tema loomingus ka portreesid, maastikumaale ning lavadekoratsioone.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õhtu, Varmo Pirk E-kunstisalongis

Varmo Pirk (1913 - 1980) Õhtu 1968 Õli, papp Signatuuriga Varmo Pirk sattus juba gümnaasiumi päevil kunstiloomingut soodustavasse seltskonda, sest tema klassivennaks oli Elmar Kits ja õpetajaks Juhan Nõmmik. Viimase õhutusel astus ta 1938. aastal Pallasesse, kus õppis juba Villem Ormissoni, Kaarel Liimandi ja Aleksander Vardi käe all. Pirk oli juba kooliajal väljakujunenud kunstnik, kuid tema loomingulise tegevuse katkestas vangistamine 1945. aastal. Vangilaagrist vabanes ta alles üheksa aastat hiljem. Pirk oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes 1950. aastate lõpul hakkas maalima abstraktseid kompositsioone. Samal ajal on tema loomingus ka portreesid, maastikumaale ning lavadekoratsioone.

Õhtu, Varmo Pirk E-kunstisalongis

Pirk Varmo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük