Eesti talu, Hilda Kamdron Kamdron lõpetas Pallase 1946. aastal graafikuna, kuid ta viljeles ka õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i. Kamdronit on eesti kunstiloos väga vähe käsitletud tema erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: "Sümboolse sarjana kerkib Kamdroni assamblaa¾est esile maasse kasvava ja sulava talutare motiiv. /. . . / Näilisele staatikale vaatamata on neis mahulisis kujutisis äge liikumine sees. Laastuvihud kummalgi pool osmikut ja suitsuvine korstnast kallutavad paremale. Maapind valgub täiega vasakule. Õhu ja maa, vastasjõudude tasakaal. Tuulte tallermaa. Kamdron pühitseb seda maad ja tuleaset. “ E-Kunstisalongi XXII oksjon Eesti talu, Hilda Kamdron E-kunstisalongis Kamdron Hilda
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Eesti talu, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Eesti talu

1960ndad Assamblaa¾, laastud. Signatuurita. 52x80
Alghind: € 900
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Kamdron lõpetas Pallase 1946. aastal graafikuna, kuid ta viljeles ka õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i. Kamdronit on eesti kunstiloos väga vähe käsitletud tema erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: "Sümboolse sarjana kerkib Kamdroni assamblaa¾est esile maasse kasvava ja sulava talutare motiiv. /.../ Näilisele staatikale vaatamata on neis mahulisis kujutisis äge liikumine sees. Laastuvihud kummalgi pool osmikut ja suitsuvine korstnast kallutavad paremale. Maapind valgub täiega vasakule. Õhu ja maa, vastasjõudude tasakaal. Tuulte tallermaa. Kamdron pühitseb seda maad ja tuleaset.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti talu, Hilda Kamdron

Hilda Kamdron Eesti talu 1960ndad Assamblaa¾, laastud Signatuurita Kamdron lõpetas Pallase 1946. aastal graafikuna, kuid ta viljeles ka õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i. Kamdronit on eesti kunstiloos väga vähe käsitletud tema erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: "Sümboolse sarjana kerkib Kamdroni assamblaa¾est esile maasse kasvava ja sulava talutare motiiv. /.../ Näilisele staatikale vaatamata on neis mahulisis kujutisis äge liikumine sees. Laastuvihud kummalgi pool osmikut ja suitsuvine korstnast kallutavad paremale. Maapind valgub täiega vasakule. Õhu ja maa, vastasjõudude tasakaal. Tuulte tallermaa. Kamdron pühitseb seda maad ja tuleaset.“

Eesti talu, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Kamdron Hilda
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük