Puri, Boris Ottenberg E-kunstisalongis Ottenbergi loomingut iseloomustab baltisakslaste natuurilähedane ning endistest kunstitraditsioonidest lähtuv laad, kus valitseb tundeküllane meeleolu. Motiivivalikul on kunstnik eelistanud pretensioonituid ja intiimseid maastiku- ning merevaateid. Ottenberg on eeskätt tuntud marinistina. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Saksamaale ning elas 1945. aastast Rootsis. 2003 Puri, Boris Ottenberg E-kunstisalongis Ottenberg Boris
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Puri, Boris Ottenberg E-kunstisalongis
Boris Ottenberg (1891 - 1946)

Puri

1946 Õli, masoniit. Signatuuriga. 50x60,8
Alghind: € €1300, lõpphind: € 2 800
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Ottenbergi loomingut iseloomustab baltisakslaste natuurilähedane ning endistest kunstitraditsioonidest lähtuv laad, kus valitseb tundeküllane meeleolu. Motiivivalikul on kunstnik eelistanud pretensioonituid ja intiimseid maastiku- ning merevaateid. Ottenberg on eeskätt tuntud marinistina. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Saksamaale ning elas 1945. aastast Rootsis.Boris Ottenberg (1891 - 1946)
Maalikunstnik,
sündinud 1891 Peterburis, surnud 1946 Stockholmis. Lõpetas 1908Peterburis Peetri koguduse kooli. Kunstnikuna pms. iseõppinu, lühikest aega õppis Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis.
Loonud vaoshoitud, kuivavõitu vormi- ja värvikäsitlusega maastikumaale, pms.merepilte.
Näitused aastast 1917.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puri, Boris Ottenberg E-kunstisalongis

Boris Ottenberg (1891 - 1946) Puri 1946 Õli, masoniit Signatuuriga Ottenbergi loomingut iseloomustab baltisakslaste natuurilähedane ning endistest kunstitraditsioonidest lähtuv laad, kus valitseb tundeküllane meeleolu. Motiivivalikul on kunstnik eelistanud pretensioonituid ja intiimseid maastiku- ning merevaateid. Ottenberg on eeskätt tuntud marinistina. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Saksamaale ning elas 1945. aastast Rootsis.

Puri, Boris Ottenberg E-kunstisalongis

Ottenberg Boris
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük