Piir XII, Andres Tolts "Andres Tolts oli üks Eesti kunsti suurimaid radikaale ja konservatiive. Ta oli kunstnik ja disainer, keda huvitas nii igapäevareaalsus kui ka kunsti võime seda reaalsust korrastada. Toltsi teosed käivad argiste materjalidega ümber aristokraatliku elegantsiga ning otsivad ümbritsevast visuaalseid paradokse,“ algab sissejuhatav tekst käesoleval aastal KUMU-s korraldatud Toltsi retrospektiivsele näitusele "Andres Tolts. Maastik vaikeluga“. Tolts omandas kunstihariduse ERKIs disaini alal. Pärast kooli lõpetamist töötas Tolts almanahhi Kunst ja Kodu koostaja ja kujundajana ning kujunes Eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguuriks. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon Piir XII, Andres Tolts E-kunstisalongis Tolts Andres
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Piir XII, Andres Tolts E-kunstisalongis

Piir XII

1997 Õli, lõuend. Signatuuriga. 110x110
Alghind: € 5 200, lõpphind: € 8 100
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

"Andres Tolts oli üks Eesti kunsti suurimaid radikaale ja konservatiive. Ta oli kunstnik ja disainer, keda huvitas nii igapäevareaalsus kui ka kunsti võime seda reaalsust korrastada. Toltsi teosed käivad argiste materjalidega ümber aristokraatliku elegantsiga ning otsivad ümbritsevast visuaalseid paradokse,“ algab sissejuhatav tekst käesoleval aastal KUMU-s korraldatud Toltsi retrospektiivsele näitusele "Andres Tolts. Maastik vaikeluga“. Tolts omandas kunstihariduse ERKIs disaini alal. Pärast kooli lõpetamist töötas Tolts almanahhi Kunst ja Kodu koostaja ja kujundajana ning kujunes Eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguuriks.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Piir XII, Andres Tolts

Andres Tolts Piir XII 1997 Õli, lõuend Signatuuriga "Andres Tolts oli üks Eesti kunsti suurimaid radikaale ja konservatiive. Ta oli kunstnik ja disainer, keda huvitas nii igapäevareaalsus kui ka kunsti võime seda reaalsust korrastada. Toltsi teosed käivad argiste materjalidega ümber aristokraatliku elegantsiga ning otsivad ümbritsevast visuaalseid paradokse,“ algab sissejuhatav tekst käesoleval aastal KUMU-s korraldatud Toltsi retrospektiivsele näitusele "Andres Tolts. Maastik vaikeluga“. Tolts omandas kunstihariduse ERKIs disaini alal. Pärast kooli lõpetamist töötas Tolts almanahhi Kunst ja Kodu koostaja ja kujundajana ning kujunes Eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguuriks.

Piir XII, Andres Tolts E-kunstisalongis

Tolts Andres
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük