Poiss korviga, Max Kaltenmoser Kaltenmoser oli saksa 19. sajandi maalikunstnik. Tema isa ning kaks venda olid samuti kunstnikud. Kunstihariduse omandas Kaltenmoser Müncheni Kunstiakadeemias ning osales kunstinäitustel alates 1866. aastast. Kunstnik maalis peamiselt olustikumaale, kus on pearõhk argistseenide intiimsuse tabamisel. Kaltenmoser elas vaid 45-aastaseks, kuid saavutas tunnustuse juba oma elu ajal. Loe lisaks Poiss korviga, Max Kaltenmoser E-kunstisalongis Kaltenmoser Max
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Poiss korviga, Max Kaltenmoser E-kunstisalongis
Max Kaltenmoser (1842-1887)

Poiss korviga

Õli, puit. Signatuuriga. 35,5x23,6
Alghind: € €800, lõpphind: € 2 800
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Kaltenmoser oli saksa 19. sajandi maalikunstnik. Tema isa ning kaks venda olid samuti kunstnikud. Kunstihariduse omandas Kaltenmoser Müncheni Kunstiakadeemias ning osales kunstinäitustel alates 1866. aastast. Kunstnik maalis peamiselt olustikumaale, kus on pearõhk argistseenide intiimsuse tabamisel. Kaltenmoser elas vaid 45-aastaseks, kuid saavutas tunnustuse juba oma elu ajal.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Poiss korviga, Max Kaltenmoser

Max Kaltenmoser (1842-1887) Poiss korviga Õli, puit Signatuuriga Kaltenmoser oli saksa 19. sajandi maalikunstnik. Tema isa ning kaks venda olid samuti kunstnikud. Kunstihariduse omandas Kaltenmoser Müncheni Kunstiakadeemias ning osales kunstinäitustel alates 1866. aastast. Kunstnik maalis peamiselt olustikumaale, kus on pearõhk argistseenide intiimsuse tabamisel. Kaltenmoser elas vaid 45-aastaseks, kuid saavutas tunnustuse juba oma elu ajal.

Poiss korviga, Max Kaltenmoser E-kunstisalongis

Kaltenmoser Max
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük