Põllutöölised, Varmo Pirk E-kunstisalongis 1960. aastatel ilmnes eesti kunstnike loomingus karmi stiili mõjusid, mille tunnusteks on tugevad kontuurid, lakooniline vorm ning dekoratiivne koloriit. Ka Varmo Pirk oli uuest kunstisuunast mõjutatud ning maal "Põllutöölised“ esindab just karmi stiili mõjusid. Sotsrealistlik tööteema on siin lahendatud mõjuva figuraalkompositsioonina, kus atleetliku kehavormiga põlluharijad on vastukaaluks asetatud maalilisele Lõuna-Eesti kuppelmaastiku taustale. 2000 Põllutöölised, Varmo Pirk E-kunstisalongis Pirk Varmo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Põllutöölised, Varmo Pirk E-kunstisalongis
Varmo Pirk (1913 - 1980)

Põllutöölised

1965 Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 100x200
Alghind: € €6800, lõpphind: € 7 200
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

1960. aastatel ilmnes eesti kunstnike loomingus karmi stiili mõjusid, mille tunnusteks on tugevad kontuurid, lakooniline vorm ning dekoratiivne koloriit. Ka Varmo Pirk oli uuest kunstisuunast mõjutatud ning maal "Põllutöölised“ esindab just karmi stiili mõjusid. Sotsrealistlik tööteema on siin lahendatud mõjuva figuraalkompositsioonina, kus atleetliku kehavormiga põlluharijad on vastukaaluks asetatud maalilisele Lõuna-Eesti kuppelmaastiku taustale.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Põllutöölised, Varmo Pirk E-kunstisalongis

Varmo Pirk (1913 - 1980) Põllutöölised 1965 Õli, lõuend Signatuuriga 1960. aastatel ilmnes eesti kunstnike loomingus karmi stiili mõjusid, mille tunnusteks on tugevad kontuurid, lakooniline vorm ning dekoratiivne koloriit. Ka Varmo Pirk oli uuest kunstisuunast mõjutatud ning maal "Põllutöölised“ esindab just karmi stiili mõjusid. Sotsrealistlik tööteema on siin lahendatud mõjuva figuraalkompositsioonina, kus atleetliku kehavormiga põlluharijad on vastukaaluks asetatud maalilisele Lõuna-Eesti kuppelmaastiku taustale.

Põllutöölised, Varmo Pirk E-kunstisalongis

Pirk Varmo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük