Kevad taluõuel, August Jansen Jansen alustas kunstiõpinguid Stieglitzi kunsttööstuskooli filiaalis Narvas ning aastatel 1905-1913 õppis ta Peterburi Kunstide Akadeemias vabakuulajana. Janseni loomingut mõjutasid kõige enam kolm kunstisuunda: realism, impressionism ja juugend, millest ta kujundas välja omanäolise sünteesi. Ajas Kruus on Janseni monograafias kokku võtnud kunstniku panuse: "Janseni kunstilise toodangu siiralt inimlik olemus, selle elujaatav põhikõla, tema teoste üllas vormikõne ja seoses sellega avalduvad sügavad kunstilised elamusväärtused kindlustavad tema loomingule jääva ning väärika koha eesti kunstis. “ 1932. aastal valmis Jansenite pere suvekodu Põllkülas Tallinna lähistel, kus kunstnik pühendus looduse maalimisele. Seal valmisid mitmed vaated kodutalust. 2012 Kevad taluõuel, August Jansen E-kunstisalongis Jansen August
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kevad taluõuel, August Jansen E-kunstisalongis

Kevad taluõuel

U 1950ndad Gua¹¹, papp. Signatuuriga. 40x70
Alghind: € €2000, lõpphind: € 3 000
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Jansen alustas kunstiõpinguid Stieglitzi kunsttööstuskooli filiaalis Narvas ning aastatel 1905-1913 õppis ta Peterburi Kunstide Akadeemias vabakuulajana. Janseni loomingut mõjutasid kõige enam kolm kunstisuunda: realism, impressionism ja juugend, millest ta kujundas välja omanäolise sünteesi. Ajas Kruus on Janseni monograafias kokku võtnud kunstniku panuse: "Janseni kunstilise toodangu siiralt inimlik olemus, selle elujaatav põhikõla, tema teoste üllas vormikõne ja seoses sellega avalduvad sügavad kunstilised elamusväärtused kindlustavad tema loomingule jääva ning väärika koha eesti kunstis.“ 1932. aastal valmis Jansenite pere suvekodu Põllkülas Tallinna lähistel, kus kunstnik pühendus looduse maalimisele. Seal valmisid mitmed vaated kodutalust.August Jansen
Sündinud 1881. aastal, surnud 1957. Jansen alustas kunstiõpinguid A. Stieglitzi kunsttööstuskooli joonistuskursustest Narvas. 1900-1904 õppis Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi koolis, mille lõpetas suure hõbemedaliga. 1905-1913 õppis Peterburi Kunstide Akadeemias vabakuulajana. Eestis töötas kaua aega õppejõuna Riigi Kunsttööstuskoolis ja hiljem ERKI-s.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevad taluõuel, August Jansen

August Jansen Kevad taluõuel U 1950ndad Gua¹¹, papp Signatuuriga Jansen alustas kunstiõpinguid Stieglitzi kunsttööstuskooli filiaalis Narvas ning aastatel 1905-1913 õppis ta Peterburi Kunstide Akadeemias vabakuulajana. Janseni loomingut mõjutasid kõige enam kolm kunstisuunda: realism, impressionism ja juugend, millest ta kujundas välja omanäolise sünteesi. Ajas Kruus on Janseni monograafias kokku võtnud kunstniku panuse: "Janseni kunstilise toodangu siiralt inimlik olemus, selle elujaatav põhikõla, tema teoste üllas vormikõne ja seoses sellega avalduvad sügavad kunstilised elamusväärtused kindlustavad tema loomingule jääva ning väärika koha eesti kunstis.“ 1932. aastal valmis Jansenite pere suvekodu Põllkülas Tallinna lähistel, kus kunstnik pühendus looduse maalimisele. Seal valmisid mitmed vaated kodutalust.

Kevad taluõuel, August Jansen E-kunstisalongis

Jansen August
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük