Veebipakkumiste juhend Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha. '"   Veebipakkumiste juhend
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Veebipakkumiste juhend

Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha.

Tee enda pakkumine
Leia oksjonilt endale meeldiv teos, sisesta pakkumine ja vajuta salvestusnuppu. Alghinnast kõrgemaid pakkumisi käsitletakse automaatpakkumistena ja klapitatakse vastava hinnataseme pakkumissammuga.

 

Pakkumiste nähtavus
Oksjonile eelnevalt tehtud pakkumised ilmuvad teoste all pakkumistabelite kujul nähtavale. Pakkumissammust kõrgemaid pakkumisi käsitletakse alati automaatpakkumistena ja neist ilmub nähtavale ainult teiste pakkumistega klapituv osa. Oksjoni toimumise ajal saab oksjonisaalis täiesti tavapärases tempos ka suuliselt pakkuda. Osalejate poolt oksjonisaalis tehtud pakkumised sisestatakse oksjonipidaja poolt reaalajas ka veebisüsteemi.

 

Püsi pakkumistempos
Oksjonisaalis toimub pakkumine tempokalt, mida võib olla veebilehel raske jälgida. Veebi teel saad sisestada enda ülemise hinnapiiri automaatpakkumisena, et oleksid võrdluses oksjonisaali pakkumistega hinnatabelis võimalikult ajakohaselt esindatud. Veebiosalejatel uuenevad hinnatabelid uute pakkumiste saabumise korral automaatselt.

 

Teoste sulgemine
Oksjonipidaja paneb pakkumise lõpuosas käima sekunditelugeja, mis paistab nii oksjonisaalis kui veebi teel pakkujatele ekraanil. Teosele, mis on kas sekunditelugeja nulli jõudmise tulemusel või oksjonipidaja poolt suletuks klõpsatud, enam pakkumisi teha ei saa.

 

Veebioksjonikeskkonnas on paremas külgveerus tähistatud aktiivne teos oran¾i äärjoonega. Oksjoni kulgemise kohta saab vaadata teavitusi nii keskmisest, halli taustaga veerust, kui ka oksjoni videoülekandest.

 

Videoülekanne

Veebiosalejatel on võimalus jälgida oksjonikeskkonna paremas veerus voogedastuskanali kaudu toimivat videoülekannet. Videokanal kasutab ülekande edastuseks videoserverit, mille kaudu ei ole paraku võimalik saavutada absoluutset reaalajalist sünkroonsust. Tüüpiline hilinemine on 3-5 sekundit, mille tõttu ei pruugi voogülekanne olla kõige parem viimasel hetkel tehtavate pakkumiste indikaator.

 

Veebilehe kaudu pakkumiste tegemisel soovitame kas teha juba enne hinnatabelite avamist varakult eelpakkumised või jälgida oksjoni käigus kujunevat hinda oksjonikeskkonda sisseloginuna teoste all automaatselt uuenevate hinnatabelite kaudu 

 

Pakkumiste hinnatabelid
Teoste all on näha pakkumiste hinnatabelid. Automaatpakkumiste puhul on pakkumise ajaks esmane, pakkumise sisestamise aeg. Võrdsete pakkumishindade puhul on eelis varem pakkumise teinud osalejal. Viimases veerus on märge "adm" juhul kui andmed on sinu .doc formaadis eelpakkumisvormi või telefoni teel tehtud pakkumise põhjal tabelisse sisestanud administraator.

 

Pakkumine on siduv
Pane kindlasti tähele, et pakkumise põhjal võitjaks osutununa on sul kohustus teos enda pakkumishinnaga ära osta. Seega tasub ostusoov alati hoolikalt läbi mõelda ja teha pakkumine ainult siis, kui oled selle hinnaga kindlasti valmis teost omandama.

 

Välja logimine
Kasutussesioon aegub automaatselt 40 minuti jooksul, kui selle aja kestel ei tee lehel ühtegi klõpsu. Kui soovid varem välja logida, siis vajuta paremas ülemises nurgas linki "Logi välja X".

 Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Veebipakkumiste juhend

Tee enda pakkumine Leia oksjonilt endale meeldiv teos, sisesta pakkumine ja vajuta salvestusnuppu Alghinnast kõrgemaid pakkumisi käsitletakse automaatpakkumistena ja klapitatakse vastava hinnataseme pakkumissammuga Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha.

Veebipakkumiste juhend

Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha. '"
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük