Veebipakkumiste juhend Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha. '"   Veebipakkumiste juhend
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Veebipakkumiste juhend

Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha.

Tee enda pakkumine
Leia oksjonilt endale meeldiv teos, sisesta pakkumine ja vajuta salvestusnuppu. Alghinnast kõrgemaid pakkumisi käsitletakse automaatpakkumistena ja klapitatakse vastava hinnataseme pakkumissammuga.

 

Pakkumiste avamine
Oksjonile eelnevalt tehtud pakkumised ei ilmu kohe nähtavale. Oksjonipidaja avab oksjoni käigus lehed ükshaaval, siis on võimalik näha eelnevalt tehtud pakkumiste tabelit. Peale eelpakkumiste avamist saab seejärel oksjonisaalis täiesti tavapärases tempos suuliselt pakkuda. Osalejate poolt oksjonisaalis tehtud pakkumised sisestatakse oksjonipidaja poolt kohe ka veebisüsteemi.

 

Püsi pakkumistempos
Oksjonisaalis toimub pakkumine tempokalt, mida võib olla veebilehel raske jälgida. Veebi teel saad sisestada enda ülemise hinnapiiri automaatpakkumisena, et oleksid võrdluses oksjonisaali pakkumistega hinnatabelis võimalikult ajakohaselt esindatud.

 

UUS! Veebiosalejatel uuenevad hinnatabelid nüüdsest uute pakkumiste korral automaatselt.

 

Kolm haamrilööki
Traditsiooniliselt kuulutab oksjonipidaja pakkumise võitja oksjonihaamri löökidega. Teos, millele pakkumiste tegemine on lõppenud, klõpsatakse veebisüsteemis pakkumistele suletuks.

 

UUS! Teoste lehtedel ilmub nüüdsest automaatselt lehe alumises ääres, oran¾i taustaga inforibal, nähtavale teavitus järgmisena avatava teose kohta. Järgmise teose lehele siirdumiseks saab nüüd mugaval moel klõpsata teavitustes sisalduvat otselinki.

 

Oksjoni ülevaatelehel on pakkumiseks suletud teosed märgistatud punase mummuga.

 

Pakkumiste nimekiri
Autentimislingi kaudu sisse logides näed enda pakkumiste nimekirja. Ülevaatlikus tabelis on näha pakkumiste tegemise aeg ja viide oksjoniteosele. Viimases veerus on märge "adm" juhul kui andmed on sinu .doc formaadis eelpakkumisvormi või telefoni teel tehtud pakkumise põhjal tabelisse sisestanud administraator.

 

Pakkumine on siduv
Pane kindlasti tähele, et pakkumise põhjal võitjaks osutununa on sul kohustus teos enda pakkumishinnaga ära osta. Seega tasub ostusoov alati hoolikalt läbi mõelda ja teha pakkumine ainult siis, kui oled selle hinnaga kindlasti valmis teost omandama.

 

Välja logimine
Kasutussesioon aegub automaatselt 40 minuti jooksul, kui selle aja kestel ei tee lehel ühtegi klõpsu. Kui soovid varem välja logida, siis vajuta paremas ülemises nurgas linki "Logi välja X".

 Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Veebipakkumiste juhend

Tee enda pakkumine Leia oksjonilt endale meeldiv teos, sisesta pakkumine ja vajuta salvestusnuppu Alghinnast kõrgemaid pakkumisi käsitletakse automaatpakkumistena ja klapitatakse vastava hinnataseme pakkumissammuga Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha.

Veebipakkumiste juhend

Käesolev leht kirjeldab, kuidas oksjonil teostele veebi teel pakkumisi teha. '"
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük