Kunsti ost ja müük E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid. Selleks on vajalik galerii meilile saata CV ja näiteid teostest või tulla galeriisse CV-ga töid näitama Kunsti ost ja müük
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Kunsti ost ja müük

E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid.

 

Ostmine

Töid saab broneerida nii galeriis kui ka internetis. Internetis broneerimiseks palume teil sisestada oma andmed, et saaksime teiega kontakteeruda ja väljastada arve.

 

Müümine

Kui teil on kunstiteos, mida soovite müüa, palun kontakteeruga meiega:

  • tel. 7366 777
  • e-mail: , palume saata foto
  • külastage meie galeriid. Hinnata saame teost päriselt nähes.

Kui olete otsustanud tööd meie galeriis müüa, sõlmitakse teiega vastav leping. Alati jääb teile ka võimalus töö galeriist tagasi võtta. Kunstnikud on teretulnud oma töid komisjonimüüki tooma. Selleks on vajalik galerii meilile saata CV ja näiteid teostest või tulla galeriisse CV-ga töid näitama.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunsti ost ja müük

  Ostmine Töid saab broneerida nii galeriis kui ka internetis Internetis broneerimiseks palume teil sisestada oma andmed, et saaksime teiega kontakteeruda ja väljastada arve E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid.

Kunsti ost ja müük

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük