Teosed E-kunstisalongi kataloogis hetkel leiduvate teoste hulgast huvipakkuvamate otsimiseks kasuta paremas veerus tehnikate, hinna ja teemade järgi piiritlemist. Teostel on märgitud mõõdud ilma raamita. Teoste andmete esitamisel on kasutatud lühendeid: lm - lehemõõt plm - plaadimõõt (graafika puhul) km - kujutise mõõt 50 x 59,5 Hind: € 895 raamitud Autor Teadmata Istuv akt õli, papp 41 x 33 Hind: € 375 raamitud Aksel Eist Natüürmort pudelitega 1995 Õli, lõuend 64x80 Hind: € 845 ilma raamita Teosed
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Teosed

E-kunstisalongi kataloogis hetkel leiduva 456 teose hulgast huvipakkuvamate otsimiseks kasuta paremas veerus tehnikate, hinna ja teemade järgi piiritlemist.
Teostel on märgitud mõõdud ilma raamita.
Teoste andmete esitamisel on kasutatud lühendeid:
lm - lehemõõt
plm - plaadimõõt (graafika puhul)
km - kujutise mõõtViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Teosed

Margus Lokk Pihlakas ja Pepleri tänav 2024 Õli, lõuend E-kunstisalongi kataloogis hetkel leiduvate teoste hulgast huvipakkuvamate otsimiseks kasuta paremas veerus tehnikate, hinna ja teemade järgi piiritlemist.Teostel on märgitud mõõdud ilma raamita.Teoste andmete esitamisel on kasutatud lühendeid:lm - lehemõõtplm - plaadimõõt (graafika puhul)km - kujutise mõõt

Teosed

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük