Itaalia, Amandus Adamson E-kunstisalongis “A. Adamson oli üks neid, kes juba aastakümnete eest eesti kunsti viis euroopalisele tasemele ja kellele Venemaal usaldati kõige suuremaid riiklikke tellimusi. Tema tõus orbunud meremehepojast kunsti tippudele möödub me silmade eest kui põnev film,“ kirjutas kunstiajaloolane Jaan Pert 1936. aastal ning jätkas kuulsa skulptori maaliloomingu kirjeldusega: " Kord satub ta maalis fantastikasse, kord mütoloogiasse, aga siis ikka ja jälle ta maalib Itaalia kauneid vaateid, selle imelisi mägesid, võluvat meresinetust ja sinitaevast ning küpressides maastikke. “ Esimese Itaalia reisi võttis Adamson ette 1897. aastal ning hiljem viibis ta korduvalt Riviera piirkonna rannikuasulates: Carraras, Pistoias, Viareggios. Sealne maastik inspireeris kunstnikku korduvalt maalima kohalikku rannikuilu. Teose taga alusraami all vasakus servas kiri RKM 8302. Loe lisaks Itaalia, Amandus Adamson E-kunstisalongis Adamson Amandus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Itaalia, Amandus Adamson E-kunstisalongis
Amandus Adamson (1855-1929)

Itaalia

U 1920ndad Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 38 x 47
Alghind: € €6000, lõpphind: € 16 500
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

“A. Adamson oli üks neid, kes juba aastakümnete eest eesti kunsti viis euroopalisele tasemele ja kellele Venemaal usaldati kõige suuremaid riiklikke tellimusi. Tema tõus orbunud meremehepojast kunsti tippudele möödub me silmade eest kui põnev film,“ kirjutas kunstiajaloolane Jaan Pert 1936. aastal ning jätkas kuulsa skulptori maaliloomingu kirjeldusega: " Kord satub ta maalis fantastikasse, kord mütoloogiasse, aga siis ikka ja jälle ta maalib Itaalia kauneid vaateid, selle imelisi mägesid, võluvat meresinetust ja sinitaevast ning küpressides maastikke.“ Esimese Itaalia reisi võttis Adamson ette 1897. aastal ning hiljem viibis ta korduvalt Riviera piirkonna rannikuasulates: Carraras, Pistoias, Viareggios. Sealne maastik inspireeris kunstnikku korduvalt maalima kohalikku rannikuilu.
Teose taga alusraami all vasakus servas kiri RKM 8302.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Itaalia, Amandus Adamson E-kunstisalongis

Amandus Adamson (1855-1929) Itaalia U 1920ndad Õli, lõuend Signatuuriga “A. Adamson oli üks neid, kes juba aastakümnete eest eesti kunsti viis euroopalisele tasemele ja kellele Venemaal usaldati kõige suuremaid riiklikke tellimusi. Tema tõus orbunud meremehepojast kunsti tippudele möödub me silmade eest kui põnev film,“ kirjutas kunstiajaloolane Jaan Pert 1936. aastal ning jätkas kuulsa skulptori maaliloomingu kirjeldusega: " Kord satub ta maalis fantastikasse, kord mütoloogiasse, aga siis ikka ja jälle ta maalib Itaalia kauneid vaateid, selle imelisi mägesid, võluvat meresinetust ja sinitaevast ning küpressides maastikke.“ Esimese Itaalia reisi võttis Adamson ette 1897. aastal ning hiljem viibis ta korduvalt Riviera piirkonna rannikuasulates: Carraras, Pistoias, Viareggios. Sealne maastik inspireeris kunstnikku korduvalt maalima kohalikku rannikuilu.Teose taga alusraami all vasakus servas kiri RKM 8302.

Itaalia, Amandus Adamson E-kunstisalongis

Adamson Amandus
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük