16 Meistrite paraad Taas on E-Kunstisalong kokku pannud oma järjekordse oksjonivaliku, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule. Meie seekordne kollektsioon sisaldab 45 kunstiteost 38 autorilt. Pakume nii juba varasematelt oksjonitelt tuttavaid autoreid, kui ka uusi nimesid. Esmakordselt esinevate autorite nimistus on kahe meie kunsti suurkuju Konrad Mägi ja Jaan Koorti tööd. K. Mägi maal "Tulpide väljak“ kuulub kunstniku Norra perioodi ja on valminud aastal 1910. Maali on eksponeeritud mitmetel kunstniku isikunäitustel, viimati Tartu Kunstimuuseumis 1998. aastal. Maali omanikuks oli K. Mägi tuttav Alma Johanson, kes kuulus 1918. aastal "Pallase“ kunstiühingu asutajate ringi. Konrad Mägi on maalinud temast portree, mis asub Tartu Kunstimuuseumis. Norras, vaatamata rasketes majanduslikes oludes elule, kujunes K. Mägist välja maalikunstnik. Sealt saatis Mägi esmakordselt oma töid ka eesti kunstinäitusele 1910. aastal. J. Koorti "Karjapoiss“ on üks meistri õnnestunumaid lapsepäid, mille kunstnik modelleeris 1913. aasta suvise külaskäigu ajal Pariisist kodumaale. Kunstnikul valmis hiljem mitmeid variante antud skulptuurist erinevates materjalides. E-Kunstisalongi valikus on esmakordselt esindatud ka Eerik Haameri Rootsi-perioodist pärinev rannaküla vaade, Elmar Leppiku ja Elsbeth Rudolffi maastikud, Günther Reindorffi joonistus meistri hilisest loomingust ja Andrus Kasemaa maal "Aja-lugu“. Meie oksjoni valikuis on ikka esinenud tuntud pallaslasi. Seekord pakume Aleksander Vardi värvikat kompositsiooni "Pojengid koerakesega“, Kristjan Tederi, Rudolf Sepa ja Ida Anton- Agu lilli, Ado Vabbe ja Erich Pehapi joonistusi, Eduard Wiiralti gravüüre "Maastik Pariisi lähedal“, "Tütarlaps allikal“ ja "Poolakt“, Richard Uutmaa "Pühajärve“. Portreezanri esindab väärikalt Julie Hagen-Schwarzi maalitud noor aadlidaam 19. sajandi lõpukümnest. Seekord üllatame Johannes Uiga kunstiaustajaid meistri varase impressionistlikus võtmes maalitud "Peipsi Ninaküla“ vaatega, kuid esindatud on ka tema hilisem Pühajärve käsitlus. Meie valikus on kahe 1960-ndate aastate eesti modernismi klassikasse kuuluvate kunstnike tööd. Aleksander Suumani "U2“, lennuk mis vapustas maailma ning Valdur Ohaka "Dekoratiivne“, kus põimuvad mehine vormideformatsioon ja erootika. Ilmar Malini loomingut esindab 1992. aastal maalitud "Iil“. Olav Maran ja Enn Põldroos on seekordses kollektsioonis oma käesoleval sajandil maalitud töödega. Esindatud on ka vastne Tartu Ado Vabbe preemia laureaat kunstnik Imat Suumann maaliga "Täiskuuõhtu“. Loodame, et E-Kunstisalongi uus valik rõõmustab kunstipublikut ja pakub meeldivaid elamusi. Soovime Teile edu meelepärase kunstiteose leidmisel. Lugupidamisega Tiia Karelson E-Kunstisalong Alg: 34 000/ € 2 173 , lõpp: 40 000/ € 2 556 16. Meistrite paraad
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

16. Meistrite paraad

29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Taas on E-Kunstisalong kokku pannud oma järjekordse oksjonivaliku, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule. Meie seekordne kollektsioon sisaldab 45 kunstiteost 38 autorilt. Pakume nii juba varasematelt oksjonitelt tuttavaid autoreid, kui ka uusi nimesid.

Esmakordselt esinevate autorite nimistus on kahe meie kunsti suurkuju Konrad Mägi ja Jaan Koorti tööd.

K. Mägi maal "Tulpide väljak“ kuulub kunstniku Norra perioodi
ja on valminud aastal 1910. Maali on eksponeeritud mitmetel kunstniku isikunäitustel, viimati Tartu Kunstimuuseumis 1998. aastal. Maali omanikuks oli K. Mägi tuttav Alma Johanson, kes kuulus 1918. aastal "Pallase“ kunstiühingu asutajate ringi. Konrad Mägi on maalinud temast portree, mis asub Tartu Kunstimuuseumis. Norras, vaatamata rasketes majanduslikes oludes elule, kujunes K. Mägist välja maalikunstnik. Sealt saatis Mägi esmakordselt oma töid ka eesti kunstinäitusele 1910. aastal. J. Koorti "Karjapoiss“ on üks meistri õnnestunumaid lapsepäid, mille kunstnik modelleeris 1913. aasta suvise külaskäigu ajal Pariisist kodumaale. Kunstnikul valmis hiljem mitmeid variante antud skulptuurist erinevates materjalides.

E-Kunstisalongi valikus on esmakordselt esindatud ka Eerik Haameri Rootsi-perioodist pärinev rannaküla vaade, Elmar Leppiku ja Elsbeth Rudolffi maastikud, Günther Reindorffi joonistus meistri hilisest loomingust ja Andrus Kasemaa maal "Aja-lugu“. Meie oksjoni valikuis on ikka esinenud tuntud pallaslasi. Seekord pakume Aleksander Vardi värvikat kompositsiooni "Pojengid koerakesega“, Kristjan Tederi, Rudolf Sepa ja Ida Anton- Agu lilli, Ado Vabbe ja Erich Pehapi
joonistusi, Eduard Wiiralti gravüüre "Maastik Pariisi
lähedal“, "Tütarlaps allikal“ ja "Poolakt“, Richard Uutmaa
"Pühajärve“. Portreezanri esindab väärikalt Julie
Hagen-Schwarzi maalitud noor aadlidaam 19. sajandi
lõpukümnest.

Seekord üllatame Johannes Uiga kunstiaustajaid meistri varase
impressionistlikus võtmes maalitud "Peipsi Ninaküla“ vaatega, kuid esindatud on ka tema hilisem Pühajärve käsitlus.

Meie valikus on kahe 1960-ndate aastate eesti modernismi klassikasse kuuluvate kunstnike tööd. Aleksander Suumani "U2“, lennuk mis vapustas maailma ning Valdur Ohaka "Dekoratiivne“, kus põimuvad mehine vormideformatsioon ja erootika. Ilmar Malini loomingut esindab 1992. aastal maalitud "Iil“. Olav Maran ja Enn Põldroos on seekordses kollektsioonis oma käesoleval sajandil maalitud töödega. Esindatud on ka vastne Tartu Ado Vabbe preemia laureaat kunstnik Imat Suumann maaliga "Täiskuuõhtu“.

Loodame, et E-Kunstisalongi uus valik rõõmustab
kunstipublikut ja pakub meeldivaid elamusi. Soovime Teile edu
meelepärase kunstiteose leidmisel.

Lugupidamisega
Tiia Karelson
E-KunstisalongViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

16 Meistrite paraad

Ida Anton-Agu Amarüllus 1978 Õli, papp 81 x 60 Taas on E-Kunstisalong kokku pannud oma järjekordse oksjonivaliku, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule. Meie seekordne kollektsioon sisaldab 45 kunstiteost 38 autorilt. Pakume nii juba varasematelt oksjonitelt tuttavaid autoreid, kui ka uusi nimesid. Esmakordselt esinevate autorite nimistus on kahe meie kunsti suurkuju Konrad Mägi ja Jaan Koorti tööd.K. Mägi maal "Tulpide väljak“ kuulub kunstniku Norra perioodija on valminud aastal 1910. Maali on eksponeeritud mitmetel kunstniku isikunäitustel, viimati Tartu Kunstimuuseumis 1998. aastal. Maali omanikuks oli K. Mägi tuttav Alma Johanson, kes kuulus 1918. aastal "Pallase“ kunstiühingu asutajate ringi. Konrad Mägi on maalinud temast portree, mis asub Tartu Kunstimuuseumis. Norras, vaatamata rasketes majanduslikes oludes elule, kujunes K. Mägist välja maalikunstnik. Sealt saatis Mägi esmakordselt oma töid ka eesti kunstinäitusele 1910. aastal. J. Koorti "Karjapoiss“ on üks meistri õnnestunumaid lapsepäid, mille kunstnik modelleeris 1913. aasta suvise külaskäigu ajal Pariisist kodumaale. Kunstnikul valmis hiljem mitmeid variante antud skulptuurist erinevates materjalides.E-Kunstisalongi valikus on esmakordselt esindatud ka Eerik Haameri Rootsi-perioodist pärinev rannaküla vaade, Elmar Leppiku ja Elsbeth Rudolffi maastikud, Günther Reindorffi joonistus meistri hilisest loomingust ja Andrus Kasemaa maal "Aja-lugu“. Meie oksjoni valikuis on ikka esinenud tuntud pallaslasi. Seekord pakume Aleksander Vardi värvikat kompositsiooni "Pojengid koerakesega“, Kristjan Tederi, Rudolf Sepa ja Ida Anton- Agu lilli, Ado Vabbe ja Erich Pehapijoonistusi, Eduard Wiiralti gravüüre "Maastik Pariisilähedal“, "Tütarlaps allikal“ ja "Poolakt“, Richard Uutmaa"Pühajärve“. Portreezanri esindab väärikalt JulieHagen-Schwarzi maalitud noor aadlidaam 19. sajandilõpukümnest. Seekord üllatame Johannes Uiga kunstiaustajaid meistri varaseimpressionistlikus võtmes maalitud "Peipsi Ninaküla“ vaatega, kuid esindatud on ka tema hilisem Pühajärve käsitlus.Meie valikus on kahe 1960-ndate aastate eesti modernismi klassikasse kuuluvate kunstnike tööd. Aleksander Suumani "U2“, lennuk mis vapustas maailma ning Valdur Ohaka "Dekoratiivne“, kus põimuvad mehine vormideformatsioon ja erootika. Ilmar Malini loomingut esindab 1992. aastal maalitud "Iil“. Olav Maran ja Enn Põldroos on seekordses kollektsioonis oma käesoleval sajandil maalitud töödega. Esindatud on ka vastne Tartu Ado Vabbe preemia laureaat kunstnik Imat Suumann maaliga "Täiskuuõhtu“.Loodame, et E-Kunstisalongi uus valik rõõmustabkunstipublikut ja pakub meeldivaid elamusi. Soovime Teile edumeelepärase kunstiteose leidmisel. LugupidamisegaTiia KarelsonE-Kunstisalong

16. Meistrite paraad

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük