Laulasmaa, Agu Pihelga E-kunstisalongis Agu Pihelga on Riigi Kunsttööstuskooli kasvandik, kus ta õppis dekoratiivmaali. Tema õpetajateks koolis olid August Jansen ja Roman Nyman. Lõpetamisele järgnenud aastad viisid teda Soome, kus kunstnik end täiendas. Pikki aastaid oli Agu Pihelga hinnatud õppejõuks ERKI-s. Meisterlikud on Pihelga impressionistlikud vaated Tallinna Vabaduse platsile, mida kunstnik maalis oma ateljee aknast erinevatel aasta- ja päevaaegadel. “Laulasmaa" kujutab suvist inimtühja rannavaadet, kus sinav meri laisalt loksub. Kunstniku hilisemate aastate töis on pintslilöök muutunud laiemaks ja jõulisemaks ning seetõttu mõjuvad tööd monumentaalsemana. 2005 Laulasmaa, Agu Pihelga E-kunstisalongis Pihelga Agu
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Laulasmaa, Agu Pihelga E-kunstisalongis
Agu Pihelga (1910–1998)

Laulasmaa

1974 Õli, lõuend. 54 x 73. Signatuuriga.
Alghind: € 18000/€1150
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Agu Pihelga on Riigi Kunsttööstuskooli kasvandik, kus ta õppis
dekoratiivmaali. Tema õpetajateks koolis olid August Jansen ja
Roman Nyman. Lõpetamisele järgnenud aastad viisid teda Soome,
kus kunstnik end täiendas. Pikki aastaid oli Agu Pihelga hinnatud
õppejõuks ERKI-s. Meisterlikud on Pihelga impressionistlikud
vaated Tallinna Vabaduse platsile, mida kunstnik maalis oma
ateljee aknast erinevatel aasta- ja päevaaegadel. “Laulasmaa"
kujutab suvist inimtühja rannavaadet, kus sinav meri laisalt
loksub. Kunstniku hilisemate aastate töis on pintslilöök muutunud
laiemaks ja jõulisemaks ning seetõttu mõjuvad tööd
monumentaalsemana.Agu Pihelga (1910–1998)
Maalikunstnik Agu Pihelga sündis 1910. aastal Harjumaal. Suri 1998. aastal. Õppis alates 1928. aastast Riigi Kunsttööstuskoolis dekoratiivmaali eriala Roman Nymani ja August Janseni juhatusel, lõpetas kooli 1934. aastal. Pärast ajateenistust jätkas õpinguid 1936–1939 Helsingis Soome Kunstiühingu koolis, kus tema põhiliseks õpetajaks oli Lönnberg.Töötas 1946–1980 ERKI-s õppejõuna. Kunstnike Liidu liige alates 1956. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laulasmaa, Agu Pihelga E-kunstisalongis

Agu Pihelga (1910–1998) Laulasmaa 1974 Õli, lõuend 54 x 73 Agu Pihelga on Riigi Kunsttööstuskooli kasvandik, kus ta õppisdekoratiivmaali. Tema õpetajateks koolis olid August Jansen jaRoman Nyman. Lõpetamisele järgnenud aastad viisid teda Soome,kus kunstnik end täiendas. Pikki aastaid oli Agu Pihelga hinnatudõppejõuks ERKI-s. Meisterlikud on Pihelga impressionistlikudvaated Tallinna Vabaduse platsile, mida kunstnik maalis omaateljee aknast erinevatel aasta- ja päevaaegadel. “Laulasmaa"kujutab suvist inimtühja rannavaadet, kus sinav meri laisaltloksub. Kunstniku hilisemate aastate töis on pintslilöök muutunudlaiemaks ja jõulisemaks ning seetõttu mõjuvad töödmonumentaalsemana.

Laulasmaa, Agu Pihelga E-kunstisalongis

Pihelga Agu
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük