Mahajäetud popsimaja, Günther Reindorff Günther Reindorff õppis kunsti aastatel 1905-1913 Peterburis A. Stieglitzi kunsttööstuskoolis, mille lõpetas tarbekunstnikuna. 1920. asus Reindorff elama Tallinna, olles aastaid õppejõuks Riigi Kunstööstuskoolis ja hiljem joonistuskateedri juhataja ENSV Riiklikus Kunstiinstituudis. Ta on tuntud oma filigraansete raamatuillustratsioonide poolest, millest populaarsemad on 1951. a. ilmunud Fr. R. Kreutzwaldi “Eesti rahva ennemuistsed jutud". Ta oli ka tunnustatud tarbegraafik, kes on kujundanud nii münte kui ka rahatähti. “Siiski on G. Reindorff eesti kunstiajalukku läinud eelkõige maastikumeistrina ja joonistusvirtuoosina. " nii kirjutas kunstiteadlane Anu Liivak kunstniku 1979. aastal ilmunud kataloogis. Meistrit köitis nii Lõuna-Eesti kuppelmaastik kui ka mereäärne kargem loodus. “Mahajäetud popsitalu" kuulub kunstniku hilisloomingusse, mille tippteosteks on “Sibeliuse "Finlandia"", mis valmis Reindorffil samuti 1962. aastal. . Reindorffi nime võib leida Londonis välja antud kunstileksikonis, mis koondab 500 maailma parimat graafikut. 2007 Mahajäetud popsimaja, Günther Reindorff E-kunstisalongis Reindorff Günther
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mahajäetud popsimaja, Günther Reindorff E-kunstisalongis
Günther Reindorff (1889–1974)

Mahajäetud popsimaja

1962 Itaalia pliiats, paber. 17 x 23. Signatuuri ja autori isikliku pühendusega
Alghind: € 22500/€1438, lõpphind: € 22 500/ 1 438
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Günther Reindorff õppis kunsti aastatel 1905-1913 Peterburis A.
Stieglitzi kunsttööstuskoolis, mille lõpetas tarbekunstnikuna.
1920. asus Reindorff elama Tallinna, olles aastaid õppejõuks Riigi
Kunstööstuskoolis ja hiljem joonistuskateedri juhataja ENSV
Riiklikus Kunstiinstituudis. Ta on tuntud oma filigraansete
raamatuillustratsioonide poolest, millest populaarsemad on
1951.a. ilmunud Fr. R. Kreutzwaldi “Eesti rahva ennemuistsed
jutud". Ta oli ka tunnustatud tarbegraafik, kes on kujundanud nii
münte kui ka rahatähti. “Siiski on G. Reindorff eesti kunstiajalukku
läinud eelkõige maastikumeistrina ja joonistusvirtuoosina." nii
kirjutas kunstiteadlane Anu Liivak kunstniku 1979. aastal ilmunud
kataloogis. Meistrit köitis nii Lõuna-Eesti kuppelmaastik kui ka
mereäärne kargem loodus. “Mahajäetud popsitalu" kuulub
kunstniku hilisloomingusse, mille tippteosteks on “Sibeliuse
"Finlandia"", mis valmis Reindorffil samuti 1962. aastal.

.Reindorffi nime võib leida Londonis välja antud kunstileksikonis,
mis koondab 500 maailma parimat graafikut.Günther Reindorff (1889–1974)
Graafik, sündinud 1889 Peterburis ning suri 1974 Tallinnas. Kunsti õppis aastast 1905 Peterburis A. Stieglitzi kunsttööstuskoolis P. Lambini teatridekoratsiooni- ning N. Panovi ofordiklassis, lõpetas kooli 1913 tarbekunstnikuna. Aastast 1944 Kunstnike Liidu liige.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mahajäetud popsimaja, Günther Reindorff

Günther Reindorff (1889–1974) Mahajäetud popsimaja 1962 Itaalia pliiats, paber 17 x 23 Günther Reindorff õppis kunsti aastatel 1905-1913 Peterburis A.Stieglitzi kunsttööstuskoolis, mille lõpetas tarbekunstnikuna.1920. asus Reindorff elama Tallinna, olles aastaid õppejõuks RiigiKunstööstuskoolis ja hiljem joonistuskateedri juhataja ENSVRiiklikus Kunstiinstituudis. Ta on tuntud oma filigraanseteraamatuillustratsioonide poolest, millest populaarsemad on1951.a. ilmunud Fr. R. Kreutzwaldi “Eesti rahva ennemuistsedjutud". Ta oli ka tunnustatud tarbegraafik, kes on kujundanud niimünte kui ka rahatähti. “Siiski on G. Reindorff eesti kunstiajalukkuläinud eelkõige maastikumeistrina ja joonistusvirtuoosina." niikirjutas kunstiteadlane Anu Liivak kunstniku 1979. aastal ilmunudkataloogis. Meistrit köitis nii Lõuna-Eesti kuppelmaastik kui kamereäärne kargem loodus. “Mahajäetud popsitalu" kuulubkunstniku hilisloomingusse, mille tippteosteks on “Sibeliuse"Finlandia"", mis valmis Reindorffil samuti 1962. aastal.
.Reindorffi nime võib leida Londonis välja antud kunstileksikonis,mis koondab 500 maailma parimat graafikut.

Mahajäetud popsimaja, Günther Reindorff E-kunstisalongis

Reindorff Günther
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük