Vana talu Saaremaa rannikult, Saaremaa oma kiviaedade, tuulikute, talumajade ning merevaadetega on kunstnike seas üks populaarsemaid paiku, kus erinevatel ajastutel käisid maalimas paljud tuntud meistrid. Pallaslastest on väga erineva kunstnikukäekirjaga vaateid maalinud Nikolai Triik, Johannes Vöerahansu, Eerik Haamer. 1950-ndatel viisid maaliretked sinna Kitsede perekonna, Lepo Mikko, Kaljo Polli, kelle loomingus oli alanud vabama vormi- ja värvikäsitlusega periood. Märt Bormeistri motiiv on maalitud säravais, soojades toonides. Vaade mõjub killukesena Vabaõhumuuseumi ekspositsioonist, kus kunstniku vaatevälja on mahtunud idülliline vaade taluõuega. 1999 teater "Vanemuine" Vana talu Saaremaa rannikult, Märt Bormeister E-kunstisalongis Bormeister Märt
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vana talu Saaremaa rannikult, Märt Bormeister E-kunstisalongis
Märt Bormeister (1916–1991)

Vana talu Saaremaa rannikult

1981 Õli, papp. 50 x 78. Signatuuriga.
Alghind: € 9000/€575, lõpphind: € 19 000/ 1 214
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Saaremaa oma kiviaedade, tuulikute, talumajade ning
merevaadetega on kunstnike seas üks populaarsemaid paiku, kus
erinevatel ajastutel käisid maalimas paljud tuntud meistrid.
Pallaslastest on väga erineva kunstnikukäekirjaga vaateid
maalinud Nikolai Triik, Johannes Vöerahansu, Eerik Haamer.
1950-ndatel viisid maaliretked sinna Kitsede perekonna, Lepo
Mikko, Kaljo Polli, kelle loomingus oli alanud vabama vormi- ja
värvikäsitlusega periood.

Märt Bormeistri motiiv on maalitud säravais, soojades toonides.
Vaade mõjub killukesena Vabaõhumuuseumi ekspositsioonist,
kus kunstniku vaatevälja on mahtunud idülliline vaade taluõuega.Märt Bormeister (1916–1991)
Maalikunstnik, sündninud 1916. aastal Tallinnas, suri 1991. aastal. Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis Roman Nymani ja August Janseni käe all. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister oma õpinguid veel Tartus ja Moskvas, lisaks täiendas ta end ka Soomes ja Rootsis. Alates 1936. aastast osales Bormeister aktiivselt näitustel, maalis intensiivselt ning pärast õpingute lõpetamist 1945. aastal asus tööle õppejõuna ERKI-sse.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vana talu Saaremaa rannikult,

Märt Bormeister (1916–1991) Vana talu Saaremaa rannikult 1981 Õli, papp 50 x 78 Saaremaa oma kiviaedade, tuulikute, talumajade ningmerevaadetega on kunstnike seas üks populaarsemaid paiku, kuserinevatel ajastutel käisid maalimas paljud tuntud meistrid.Pallaslastest on väga erineva kunstnikukäekirjaga vaateidmaalinud Nikolai Triik, Johannes Vöerahansu, Eerik Haamer.1950-ndatel viisid maaliretked sinna Kitsede perekonna, LepoMikko, Kaljo Polli, kelle loomingus oli alanud vabama vormi- javärvikäsitlusega periood.
Märt Bormeistri motiiv on maalitud säravais, soojades toonides.Vaade mõjub killukesena Vabaõhumuuseumi ekspositsioonist,kus kunstniku vaatevälja on mahtunud idülliline vaade taluõuega.

Vana talu Saaremaa rannikult, Märt Bormeister E-kunstisalongis

Bormeister Märt
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük