Pojengid koerakesega Pia, Aleksander Aleksander Vardi 1930-ndate aastate impressionistlikud Pariisi vaated kuuluvad eesti kunsti kullafondi ning kunstniku koloriidi nüansirikkus ja elegants on köitnud nii kunstikriitikuid kui ka publikut. 1950-ndate aastate teisel poolel algas maestro loomingus uus intensiivne tööperiood. Kunstniku palett muutus, hõbedane koloriit asendus rohekate ja roosakate toonidega. Evi Pihlak kirjutas: "Värve ei ole püütud enam summutada, kainemaks muuta, vaid neil lastakse hõõguda kogu nende soojas säras. " Kunstniku ampluaasse kuulusid endiselt maastiku- ja linnavaated, lillemaalid ja natüürmordid. Maalis “Pojengid koerakesega" jäädvustas kunstnik oma valge koera Pia koos rikkaliku lillekimbuga. Samast perioodist pärineb ka kunstniku suursugune kompositsioon "Aias", kus Vardi abikaasa istub suvises lilleilus koos koer Piaga. 1999 teater "Vanemuine" Pojengid koerakesega. Pia, Aleksander Vardi E-kunstisalongis Vardi Aleksander
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pojengid koerakesega. Pia, Aleksander Vardi E-kunstisalongis
Aleksander Vardi (1901-1983)

Pojengid koerakesega. Pia

u. 1956 Õli, vineer. Signatuur tagaküljel 87 x 77
Alghind: € 56000/€3579
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Aleksander Vardi 1930-ndate aastate impressionistlikud Pariisi
vaated kuuluvad eesti kunsti kullafondi ning kunstniku koloriidi
nüansirikkus ja elegants on köitnud nii kunstikriitikuid kui ka
publikut. 1950-ndate aastate teisel poolel algas maestro loomingus
uus intensiivne tööperiood. Kunstniku palett muutus, hõbedane
koloriit asendus rohekate ja roosakate toonidega. Evi Pihlak
kirjutas: "Värve ei ole püütud enam summutada, kainemaks
muuta, vaid neil lastakse hõõguda kogu nende soojas säras."

Kunstniku ampluaasse kuulusid endiselt maastiku- ja linnavaated,
lillemaalid ja natüürmordid. Maalis “Pojengid koerakesega"
jäädvustas kunstnik oma valge koera Pia koos rikkaliku lillekimbuga.
Samast perioodist pärineb ka kunstniku suursugune
kompositsioon "Aias", kus Vardi abikaasa istub suvises lilleilus
koos koer Piaga.Aleksander Vardi (1901-1983)
Maalikunstnik Aleksander Vardi sündis 1901. aastal Tartus. Suri 1983. aastal. Kunstiõpingud algasid 1919. aastal Pallases Konrad Mäe ja Ado Vabbe juhendusel. Kooli lõpetas 1925 ning täiendas end seejärel neli aastat kooli stipendiaadina Pariisis. 1934. aastal valiti Vardi Pallase õppejõuks, kus töötas kuni 1950. aastani.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pojengid koerakesega Pia, Aleksander

Aleksander Vardi (1901-1983) Pojengid koerakesega Pia u Aleksander Vardi 1930-ndate aastate impressionistlikud Pariisivaated kuuluvad eesti kunsti kullafondi ning kunstniku koloriidinüansirikkus ja elegants on köitnud nii kunstikriitikuid kui kapublikut. 1950-ndate aastate teisel poolel algas maestro loomingusuus intensiivne tööperiood. Kunstniku palett muutus, hõbedanekoloriit asendus rohekate ja roosakate toonidega. Evi Pihlakkirjutas: "Värve ei ole püütud enam summutada, kainemaksmuuta, vaid neil lastakse hõõguda kogu nende soojas säras."
Kunstniku ampluaasse kuulusid endiselt maastiku- ja linnavaated,lillemaalid ja natüürmordid. Maalis “Pojengid koerakesega"jäädvustas kunstnik oma valge koera Pia koos rikkaliku lillekimbuga.Samast perioodist pärineb ka kunstniku suursugunekompositsioon "Aias", kus Vardi abikaasa istub suvises lilleiluskoos koer Piaga.

Pojengid koerakesega. Pia, Aleksander Vardi E-kunstisalongis

Vardi Aleksander
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük