Koidula ja lilled, Rudolf Tegemist on üllatusteosega, mis oli algselt kavandatud Pärnu teatrile, kuid millegipärast adressaadile jäänud üleandmata. Tegemist on tõesti väga esindusliku teosega, kus kunstnik näitab oma oskusi erinevates valdkondades ( lilled, portree). Huvitav on jälgida, kuidas kompositsioon on liidetud tervikuks erinevatest allkompositsioonidest. Esinduslik teos, mis võiks kaunistada mõnda väärikat interjööri. Pallase meistrite looming Koidula ja lilled, Rudolf Sepp E-kunstisalongis Sepp Rudolf
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Koidula ja lilled, Rudolf Sepp E-kunstisalongis

Koidula ja lilled

1956 Õli, lõuend 110 x 135
Alghind: 21 000/ € 1 342
4. Meistriklass Ammende villas
15.07.2000 Pärnu, Ammende villa

Tegemist on üllatusteosega, mis oli algselt kavandatud Pärnu teatrile, kuid millegipärast adressaadile jäänud üleandmata. Tegemist on tõesti väga esindusliku teosega, kus kunstnik näitab oma oskusi erinevates valdkondades ( lilled, portree). Huvitav on jälgida, kuidas kompositsioon on liidetud tervikuks erinevatest allkompositsioonidest. Esinduslik teos, mis võiks kaunistada mõnda väärikat interjööri.Rudolf Sepp
Maalikunstnik Rudolf Sepp sündis 1902. aastal Võrumaal. Suri 1980. aastal Tartus. Õppis 1923–38 Pallases maalimist, algul Nikolai Triigi ja Konrad Mäe juhendusel, lõpetas Ado Vabbe õpilasena. Oli 1946–50 Tartu Riikliku Kunstiinstituudi õppejõud. Esmaesinemine 1935. aastal Eesti Kujutavate Kunstnikkude Keskühingu II näitusel Tartus. Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast. Sepa varastes töödes valdab rahu ja tasakaal. Tema hilisem looming on seevastu ekspressiivsem, tundliku valguse-varjukäsitluse ning hoogsa pintslilöögi tõttu maalilisem, kuigi koloriit püsib neutraalne. Sepp leidis isikupärase ja hoogsa maalimislaadi juba kooli lõpetamise eel, ka tema iseseisev esinemine väljaspool Kõrgema Kunstikooli Pallas näitusi algas juba õpilaspäevil alates 1934. aastast.Kunstniku meelis¾anriks oli portreemaal, kuid loometee alguses viljeles kõrvu sellega palju ka natüürmorti ja maastikumaali. Nii natüürmortides kui lillemaalides valitseb tugev vormiüldistus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Koidula ja lilled, Rudolf

Rudolf Sepp Koidula ja lilled 1956 Õli, lõuend 110 x 135 Alghind: 21 000/ € 1 342 4 Meistriklass Ammende villas 15 Tegemist on üllatusteosega, mis oli algselt kavandatud Pärnu teatrile, kuid millegipärast adressaadile jäänud üleandmata. Tegemist on tõesti väga esindusliku teosega, kus kunstnik näitab oma oskusi erinevates valdkondades ( lilled, portree). Huvitav on jälgida, kuidas kompositsioon on liidetud tervikuks erinevatest allkompositsioonidest. Esinduslik teos, mis võiks kaunistada mõnda väärikat interjööri.

Koidula ja lilled, Rudolf Sepp E-kunstisalongis

Sepp Rudolf
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük