Armastus, su armastus, Edgar Kuus Edgar Valteri autoriõiguste hoidja Külli Leppiku poolt leitud Valteri maali olid Leelo Tunglale inspiratsiooniks luuletuste ja Toomas Lungele lauluviiside kirjutamiseks etendusele "Karid ja kõrgused" (lavastaja Margus Kasterpalu), mis esietendus Tartus 2014. aasta novembris. Teosed on jäädvustatud ka etendusega kaasas käivasse raamatusse "Mis seal siis erilist" (Leelo Tungal, Edgar Valter, 2014), kus on reprodutseeritud kõik maalid ning nende kõrval Leelo Tungla luuletused. 127x120 Alg: Toimus Armastus, su armastus, Edgar Valter E-kunstisalongis Valter Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Armastus, su armastus, Edgar Valter E-kunstisalongis
Edgar Valter (1929–2006)

Armastus, su armastus

1972 Õli, paber. Signatuuriga. Lm 44x32
Alghind: € €775, lõpphind: € 1 325
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Kuus Edgar Valteri autoriõiguste hoidja Külli Leppiku poolt leitud Valteri maali olid Leelo Tunglale inspiratsiooniks luuletuste ja Toomas Lungele lauluviiside kirjutamiseks etendusele "Karid ja kõrgused" (lavastaja Margus Kasterpalu), mis esietendus Tartus 2014. aasta novembris. Teosed on jäädvustatud ka etendusega kaasas käivasse raamatusse "Mis seal siis erilist" (Leelo Tungal, Edgar Valter, 2014), kus on reprodutseeritud kõik maalid ning nende kõrval Leelo Tungla luuletused.Edgar Valter (1929–2006)
Maalikunstnik, raamatugraafik, karikaturist, sündinud 1929. aastal Tallinnas. Suri 2006. aastal. Kunstnikuna iseõppinu. Töötanud Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljee töölisena, aastast 1950 vabakunstnikuna. Valteri esimene karikatuur ilmus 1944 Õhtulehes, sestpeale on tema karikatuure illustratsioone avaldatud paljudes Eesti ajalehtedes ja ajakirjades ning teiste maade väljaandeis. Raamatugraafikas paistavad silma eriti Valteri lasteraamatujoonistused, ta tõi 1960. –70. aastail taas lasteraamatuillustratsiooni mõnusa huumori: Astrid Lindgreni "Meisterdetektiiv Blomkvist", Oskar Lutsu "Nukitsamees" jne. Edgar Valteri mitmekülgse kunstnikutegevuse vähem tuntud tahuks on olnud tema maalilooming. Kunstniku kodukohas Võrumaal sündisid maalid, mis on inspireeritud vaheldusrikkast maastikutüübist ja sellesse kätketud arhailisest õhustikust. Maalide keskmes on inimene, kes elab tasakaalustatud ja looduslähedases maailmas.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Armastus, su armastus, Edgar

Edgar Valter (1929–2006) Armastus, su armastus 1972 Õli, paber Signatuuriga Kuus Edgar Valteri autoriõiguste hoidja Külli Leppiku poolt leitud Valteri maali olid Leelo Tunglale inspiratsiooniks luuletuste ja Toomas Lungele lauluviiside kirjutamiseks etendusele "Karid ja kõrgused" (lavastaja Margus Kasterpalu), mis esietendus Tartus 2014. aasta novembris. Teosed on jäädvustatud ka etendusega kaasas käivasse raamatusse "Mis seal siis erilist" (Leelo Tungal, Edgar Valter, 2014), kus on reprodutseeritud kõik maalid ning nende kõrval Leelo Tungla luuletused.

Armastus, su armastus, Edgar Valter E-kunstisalongis

Valter Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük