Luule on jõgi, Edgar Kalju Kruusa Luule on jygi ja paat ja kalapüügikahvgi andke inimestele luulet mitte kala inimesed luuletagu enesele ise kala luule avitab neid kes ennast ise avitavad saage aru et luule ei ole teine kallas saage aru luule ei ole kala kui kala on käes ja ollakse teisel kaldal siis saadakse tagasi isu luule järele 127x120 Alg: Toimus Luule on jõgi, Edgar Valter E-kunstisalongis Valter Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Luule on jõgi, Edgar Valter E-kunstisalongis
Edgar Valter (1929–2006)

Luule on jõgi

Õli, papp 25,5 x 25,5
Alghind: € 7500/€479, lõpphind: € 13 000/ 830
22. E-Kunstisalongi XXII oksjon
28.06.2009 kell 16 Pärnus, Sunsetis (Rannahoone), Kapteni salongis

Kalju Kruusa

Luule on jygi
ja paat
ja kalapüügikahvgi
andke inimestele luulet
mitte kala
inimesed luuletagu
enesele ise kala
luule avitab neid
kes ennast ise avitavad
saage aru et
luule ei ole teine kallas
saage aru luule ei ole kala
kui kala on käes
ja ollakse teisel kaldal
siis saadakse tagasi
isu luule järeleEdgar Valter (1929–2006)
Maalikunstnik, raamatugraafik, karikaturist, sündinud 1929. aastal Tallinnas. Suri 2006. aastal. Kunstnikuna iseõppinu. Töötanud Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljee töölisena, aastast 1950 vabakunstnikuna. Valteri esimene karikatuur ilmus 1944 Õhtulehes, sestpeale on tema karikatuure illustratsioone avaldatud paljudes Eesti ajalehtedes ja ajakirjades ning teiste maade väljaandeis. Raamatugraafikas paistavad silma eriti Valteri lasteraamatujoonistused, ta tõi 1960. –70. aastail taas lasteraamatuillustratsiooni mõnusa huumori: Astrid Lindgreni "Meisterdetektiiv Blomkvist", Oskar Lutsu "Nukitsamees" jne. Edgar Valteri mitmekülgse kunstnikutegevuse vähem tuntud tahuks on olnud tema maalilooming. Kunstniku kodukohas Võrumaal sündisid maalid, mis on inspireeritud vaheldusrikkast maastikutüübist ja sellesse kätketud arhailisest õhustikust. Maalide keskmes on inimene, kes elab tasakaalustatud ja looduslähedases maailmas.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Luule on jõgi, Edgar

Edgar Valter (1929–2006) Luule on jõgi Õli, papp 25,5 x 25,5 Alghind: € 7500/€479, lõpphind: € 13 000/ 830 22 E-Kunstisalongi XXII oksjon 28 Kalju KruusaLuule on jygi ja paat ja kalapüügikahvgi andke inimestele luulet mitte kala inimesed luuletagu enesele ise kala luule avitab neid kes ennast ise avitavad saage aru et luule ei ole teine kallas saage aru luule ei ole kala kui kala on käes ja ollakse teisel kaldal siis saadakse tagasi isu luule järele

Luule on jõgi, Edgar Valter E-kunstisalongis

Valter Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük