50 E-Kunstisalongi L oksjon Sissejuhatus 50. oksjonile Aastad, need tulevad, aastad, need lähevad, Ajal on alati rutt … E-Kunstisalong sai sel aastal 25 aastaseks. Käesolev oksjon on juba viiekümnes. Oleme selle aja jooksul ainuüksi oksjonitel pakkunud huvilistele ligi 3000 kunstiteost. Rääkimata igapäevatöös pakutust. Loodan südamest, et kõik omaniku leidnud teosed on toonud rõõmu ja rahulolu. Sest kunst oli, on ja jääb inimestele lõputuks emotsioonide allikaks. Nii me usume, muidu seda tööd ei teeks. Oksjonid on meie galerii pidupäevad. Justkui tuleks suur pere kaks korda aastas kokku, et koos vaimustavalt aega veeta. Ja kuigi aastate jooksul on paratamatult meie noored galeristid vahetunud, siis oksjonipäeval tulevad kõik „meie lapsed“ jälle koju, et anda oma panus oksjoni edusse. Aitäh teile selle eest! Ja loomulikult on meil asendamatu hea haldjas Daisi, kes meie galeriis kõik need aastad kohal olnud ja kodusoojust hoidnud. Suur tänu, Daisi! Meie kunstigalerii tee on olnud juba üsna pikk, täis põnevaid kurve ja kogemusi ning suhtlemist väga huvitavate inimestega. Nii kunstnike, teoste toojate, oksjonite läbiviijate kui ka eriliste klientidega. Algusaastatel korraldasime üritust ka väljaspool oma kodulinna Tartut, näiteks Pärnus Ammende Villas, Tallinnas Mustpeade Majas ja Raekojas. Nüüd oleme jäänud paikseks ja oksjonile tullakse nii Võru- kui Põlvamaalt, Elvast, Tallinnast, Pärnust, Rakverest ja ka mujalt Eestist. Tänu, et te kõik hingate koos meiega! Mõni hetk on olnud erilisem kui teine. Eraldi tahaks meenutada kohtumist Wiiralti modelli Virvega Pärnus meie kevadoksjonil 2006. aastal. See ei unune. Meie enampakkumisel on ka nutetud. See juhtus siis, kui üks väike poiss jäi ilma Lapini „Jänku suudlusest“. Aga olgu öeldud, et pärast ta selle siiski sai. Ka selline on galeristi töö. Kunstigalerii igapäevatöö ja oksjonid on andnud meile kunstiharidust ja teadmisi, sest üks asi on koolis õpitu, teine aga elus kogetu. Originaalteost käes hoides ja seda vaadates on hoopis teine tunne, kui sellest raamatus pilti vaadata. Oleme väga rikkad inimesed, sest elu on pakkunud meile võimalust käes hoida kunstipärleid ja lähemalt tutvuda hindamatu kunstipärandiga. Kunstnik Ilmar Malini on öelnud: „Inimene on võimeline kujutama elu eelkõige oma kogemuste kaudu. Igal erineval kogemusel on aga oma iseloom. Sellisena on kunsti tegemine nagu abielu: nii ühel kui teisel puhul lähened temale oma ootustega. Lähemal kokkupuutel kujunevad aga isemoodi resultaadid, kus mõlemad pooled on andnud oma osa. Tulemuse saame vaid omaks võtta, vahel arvame selle olevat õnne. “ Soovime, et kunstil oleks jätkuvalt nii inimeste südames kui kodudes kindel koht, mis loob õnnetunde ning aitab hoida ja väärtustada oma kunstikultuuri. Seda, mis ainult meie väikesele eesti rahvale kuulub. Tiia Karelson Alg: € 1100 , lõpp: € 1100 50. E-Kunstisalongi L oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

50. E-Kunstisalongi L oksjon

03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Sissejuhatus 50. oksjonile

Aastad, need tulevad,
aastad, need lähevad,
Ajal on alati rutt …

E-Kunstisalong sai sel aastal 25 aastaseks. Käesolev oksjon on juba viiekümnes.
Oleme selle aja jooksul ainuüksi oksjonitel pakkunud huvilistele ligi 3000 kunstiteost. Rääkimata igapäevatöös pakutust. Loodan südamest, et kõik omaniku leidnud teosed on toonud rõõmu ja rahulolu. Sest kunst oli, on ja jääb inimestele lõputuks emotsioonide allikaks. Nii me usume, muidu seda tööd ei teeks.
Oksjonid on meie galerii pidupäevad. Justkui tuleks suur pere kaks korda aastas kokku, et koos vaimustavalt aega veeta. Ja kuigi aastate jooksul on paratamatult meie noored galeristid vahetunud, siis oksjonipäeval tulevad kõik „meie lapsed“ jälle koju, et anda oma panus oksjoni edusse. Aitäh teile selle eest!
Ja loomulikult on meil asendamatu hea haldjas Daisi, kes meie galeriis kõik need aastad kohal olnud ja kodusoojust hoidnud. Suur tänu, Daisi!
Meie kunstigalerii tee on olnud juba üsna pikk, täis põnevaid kurve ja kogemusi ning suhtlemist väga huvitavate inimestega. Nii kunstnike, teoste toojate, oksjonite läbiviijate kui ka eriliste klientidega.
Algusaastatel korraldasime üritust ka väljaspool oma kodulinna Tartut, näiteks Pärnus Ammende Villas, Tallinnas Mustpeade Majas ja Raekojas. Nüüd oleme jäänud paikseks ja oksjonile tullakse nii Võru- kui Põlvamaalt, Elvast, Tallinnast, Pärnust, Rakverest ja ka mujalt Eestist. Tänu, et te kõik hingate koos meiega!
Mõni hetk on olnud erilisem kui teine. Eraldi tahaks meenutada kohtumist Wiiralti modelli Virvega Pärnus meie kevadoksjonil 2006. aastal. See ei unune.
Meie enampakkumisel on ka nutetud. See juhtus siis, kui üks väike poiss jäi ilma Lapini „Jänku suudlusest“. Aga olgu öeldud, et pärast ta selle siiski sai. Ka selline on galeristi töö.
Kunstigalerii igapäevatöö ja oksjonid on andnud meile kunstiharidust ja teadmisi, sest üks asi on koolis õpitu, teine aga elus kogetu. Originaalteost käes hoides ja seda vaadates on hoopis teine tunne, kui sellest raamatus pilti vaadata. Oleme väga rikkad inimesed, sest elu on pakkunud meile võimalust käes hoida kunstipärleid ja lähemalt tutvuda hindamatu kunstipärandiga.
Kunstnik Ilmar Malini on öelnud: „Inimene on võimeline kujutama elu eelkõige oma kogemuste kaudu. Igal erineval kogemusel on aga oma iseloom.
Sellisena on kunsti tegemine nagu abielu: nii ühel kui teisel puhul lähened temale oma ootustega. Lähemal kokkupuutel kujunevad aga isemoodi resultaadid, kus mõlemad pooled on andnud oma osa. Tulemuse saame vaid omaks võtta, vahel arvame selle olevat õnne.“
Soovime, et kunstil oleks jätkuvalt nii inimeste südames kui kodudes kindel koht, mis loob õnnetunde ning aitab hoida ja väärtustada oma kunstikultuuri. Seda, mis ainult meie väikesele eesti rahvale kuulub.
Tiia Karelson
Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

50 E-Kunstisalongi L oksjon

Priidu Aavik 1 Sügisene kallas 1960 Sissejuhatus 50. oksjonileAastad, need tulevad,aastad, need lähevad,Ajal on alati rutt …E-Kunstisalong sai sel aastal 25 aastaseks. Käesolev oksjon on juba viiekümnes. Oleme selle aja jooksul ainuüksi oksjonitel pakkunud huvilistele ligi 3000 kunstiteost. Rääkimata igapäevatöös pakutust. Loodan südamest, et kõik omaniku leidnud teosed on toonud rõõmu ja rahulolu. Sest kunst oli, on ja jääb inimestele lõputuks emotsioonide allikaks. Nii me usume, muidu seda tööd ei teeks. Oksjonid on meie galerii pidupäevad. Justkui tuleks suur pere kaks korda aastas kokku, et koos vaimustavalt aega veeta. Ja kuigi aastate jooksul on paratamatult meie noored galeristid vahetunud, siis oksjonipäeval tulevad kõik „meie lapsed“ jälle koju, et anda oma panus oksjoni edusse. Aitäh teile selle eest!Ja loomulikult on meil asendamatu hea haldjas Daisi, kes meie galeriis kõik need aastad kohal olnud ja kodusoojust hoidnud. Suur tänu, Daisi!Meie kunstigalerii tee on olnud juba üsna pikk, täis põnevaid kurve ja kogemusi ning suhtlemist väga huvitavate inimestega. Nii kunstnike, teoste toojate, oksjonite läbiviijate kui ka eriliste klientidega. Algusaastatel korraldasime üritust ka väljaspool oma kodulinna Tartut, näiteks Pärnus Ammende Villas, Tallinnas Mustpeade Majas ja Raekojas. Nüüd oleme jäänud paikseks ja oksjonile tullakse nii Võru- kui Põlvamaalt, Elvast, Tallinnast, Pärnust, Rakverest ja ka mujalt Eestist. Tänu, et te kõik hingate koos meiega!Mõni hetk on olnud erilisem kui teine. Eraldi tahaks meenutada kohtumist Wiiralti modelli Virvega Pärnus meie kevadoksjonil 2006. aastal. See ei unune.Meie enampakkumisel on ka nutetud. See juhtus siis, kui üks väike poiss jäi ilma Lapini „Jänku suudlusest“. Aga olgu öeldud, et pärast ta selle siiski sai. Ka selline on galeristi töö. Kunstigalerii igapäevatöö ja oksjonid on andnud meile kunstiharidust ja teadmisi, sest üks asi on koolis õpitu, teine aga elus kogetu. Originaalteost käes hoides ja seda vaadates on hoopis teine tunne, kui sellest raamatus pilti vaadata. Oleme väga rikkad inimesed, sest elu on pakkunud meile võimalust käes hoida kunstipärleid ja lähemalt tutvuda hindamatu kunstipärandiga.Kunstnik Ilmar Malini on öelnud: „Inimene on võimeline kujutama elu eelkõige oma kogemuste kaudu. Igal erineval kogemusel on aga oma iseloom.Sellisena on kunsti tegemine nagu abielu: nii ühel kui teisel puhul lähened temale oma ootustega. Lähemal kokkupuutel kujunevad aga isemoodi resultaadid, kus mõlemad pooled on andnud oma osa. Tulemuse saame vaid omaks võtta, vahel arvame selle olevat õnne.“Soovime, et kunstil oleks jätkuvalt nii inimeste südames kui kodudes kindel koht, mis loob õnnetunde ning aitab hoida ja väärtustada oma kunstikultuuri. Seda, mis ainult meie väikesele eesti rahvale kuulub.Tiia Karelson

50. E-Kunstisalongi L oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük