41 Akt, Peeter Must Kunstnik Peeter Must on sündinud 1967. aastal. "Peeter Musta maalidelt kumavad vastu unenäolised, kaunilt vaatajaga flirtivad figuurid, noorus ja värskus mahedalt ümbritsetud loodusest, kirevad lilled päikesekullas värviliselt plinkivas valguses. Musta loomingus näeb naist ja loodust üldisemalt – kui muusat ning inspiratsiooniallikat. Värvid ja personaalsed, kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel on vaatajale võtmeks fantaasiamaailma,“ on kirjutanud kunstniku loomingust galerist Meelis Tammemägi. Peeter Must on lõpetanud ERKI keraamika eriala, kuid oma kunstiväljundi leidnud maalijana. Loe lisaks 41. Akt, Peeter Must E-kunstisalongis Must Peeter
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
41. Akt, Peeter Must E-kunstisalongis
Peeter Must (sünd 1967)

41. Akt

2019. Õli, lõuend. 70x70. Signatuuriga.
Alghind: € 1500, lõpphind: € 2800
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Kunstnik Peeter Must on sündinud 1967.aastal. "Peeter Musta maalidelt kumavad vastu unenäolised, kaunilt vaatajaga flirtivad figuurid, noorus ja värskus mahedalt ümbritsetud loodusest, kirevad lilled päikesekullas värviliselt plinkivas valguses. Musta loomingus näeb naist ja loodust üldisemalt – kui muusat ning inspiratsiooniallikat. Värvid ja personaalsed, kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel on vaatajale võtmeks fantaasiamaailma,“ on kirjutanud kunstniku loomingust galerist Meelis Tammemägi.
Peeter Must on lõpetanud ERKI keraamika eriala, kuid oma kunstiväljundi leidnud maalijana.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

41 Akt, Peeter Must

Peeter Must (sünd 1967) 41 Akt 2019 Kunstnik Peeter Must on sündinud 1967.aastal. "Peeter Musta maalidelt kumavad vastu unenäolised, kaunilt vaatajaga flirtivad figuurid, noorus ja värskus mahedalt ümbritsetud loodusest, kirevad lilled päikesekullas värviliselt plinkivas valguses. Musta loomingus näeb naist ja loodust üldisemalt – kui muusat ning inspiratsiooniallikat. Värvid ja personaalsed, kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel on vaatajale võtmeks fantaasiamaailma,“ on kirjutanud kunstniku loomingust galerist Meelis Tammemägi. Peeter Must on lõpetanud ERKI keraamika eriala, kuid oma kunstiväljundi leidnud maalijana.

41. Akt, Peeter Must E-kunstisalongis

Must Peeter
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük