6 Akt, Autor Teadmata Käesolev maal „Akt“ on salapärane nii autori kui modelli osas. Hinnates teose maalilaadi, siis võib seda seostada Pallase koolkonnaga, kus oli esmatähtis valguse ja värvi harmoonia. Samuti oli Pallases väga olulisel kohal aktimaal. Teosel istub modell kangaga kaetud toolil, pilk suunatud mõtlikult maha. Nüansseeritud toonide üleminekud, valguse langemine naise kehale ning figuuri kehahoiaku meisterlik kujutamine annavad tunnistust teose autori andekusest. Tegemist on inimlikult ja lummavalt mõjuva teosega, kus kunstnik on suutnud tabada ka modelli emotsionaalset seisundit. 2003 6. Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis Autor Teadmata
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
6. Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

6. Akt

Õli, papp kleebitud vineeril. 120x73. Signatuurita.
Alghind: € 4100
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Käesolev maal „Akt“ on salapärane nii autori kui modelli osas. Hinnates teose maalilaadi, siis võib seda seostada Pallase koolkonnaga, kus oli esmatähtis valguse ja värvi harmoonia. Samuti oli Pallases väga olulisel kohal aktimaal.
Teosel istub modell kangaga kaetud toolil, pilk suunatud mõtlikult maha. Nüansseeritud toonide üleminekud, valguse langemine naise kehale ning figuuri kehahoiaku meisterlik kujutamine annavad tunnistust teose autori andekusest. Tegemist on inimlikult ja lummavalt mõjuva teosega, kus kunstnik on suutnud tabada ka modelli emotsionaalset seisundit.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

6 Akt, Autor Teadmata

Autor Teadmata 6 Akt Õli, papp kleebitud vineeril Käesolev maal „Akt“ on salapärane nii autori kui modelli osas. Hinnates teose maalilaadi, siis võib seda seostada Pallase koolkonnaga, kus oli esmatähtis valguse ja värvi harmoonia. Samuti oli Pallases väga olulisel kohal aktimaal. Teosel istub modell kangaga kaetud toolil, pilk suunatud mõtlikult maha. Nüansseeritud toonide üleminekud, valguse langemine naise kehale ning figuuri kehahoiaku meisterlik kujutamine annavad tunnistust teose autori andekusest. Tegemist on inimlikult ja lummavalt mõjuva teosega, kus kunstnik on suutnud tabada ka modelli emotsionaalset seisundit.

6. Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Autor Teadmata
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük