8 Natüürmort puuviljadega, Autor Natüürmordid on kunstikollektsionääride seas populaarsust kogunud juba alates 17. sajandist, mil see muutus Lääne-Euroopas üheks põnevamaks ja köitvamaks ¾anriks. Vaikeludel kujutatud esemed annavad edasi teadmist elunautlemisest või vastupidiselt tuletavad vaatajale meelde kõige kaduvust. Käesoleval motiivil on kunstnik tõstnud keskmesse värsked ja mahlased viljad, mida saab tõlgendada elujõu ja -rõõmu sümbolina. Viimastele lisavad veel oma tähendusvälja kompositsioonile lisatud teeklaas, suhkrutoos ja interjööris ilutsev maal. Teose tehnilised omadused ja stiililine lähenemine viitavad, et tegemist on tõenäoliselt vene koolkonna kunstnikuga, kelle maalilaadile on omane realistlik ja natuuritruu lähenemine. Maalilt nähtub meisterlik värvikasutus, valguse ja varju käsitlemisoskus ning perspektiivi- ja kompositsioonitaju. 2003 8. Natüürmort puuviljadega, Autor Teadmata E-kunstisalongis Rengit
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
8. Natüürmort puuviljadega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

8. Natüürmort puuviljadega

Õli, lõuend. 59x78,5. Signatuuriga.
Alghind: € 4800, lõpphind: € 4800
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Natüürmordid on kunstikollektsionääride seas populaarsust kogunud juba alates 17. sajandist, mil see muutus Lääne-Euroopas üheks põnevamaks ja köitvamaks ¾anriks. Vaikeludel kujutatud esemed annavad edasi teadmist elunautlemisest või vastupidiselt tuletavad vaatajale meelde kõige kaduvust. Käesoleval motiivil on kunstnik tõstnud keskmesse värsked ja mahlased viljad, mida saab tõlgendada elujõu ja -rõõmu sümbolina. Viimastele lisavad veel oma tähendusvälja kompositsioonile lisatud teeklaas, suhkrutoos ja interjööris ilutsev maal.
Teose tehnilised omadused ja stiililine lähenemine viitavad, et tegemist on tõenäoliselt vene koolkonna kunstnikuga, kelle maalilaadile on omane realistlik ja natuuritruu lähenemine. Maalilt nähtub meisterlik värvikasutus, valguse ja varju käsitlemisoskus ning perspektiivi- ja kompositsioonitaju.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

8 Natüürmort puuviljadega, Autor

Autor Teadmata 8 Natüürmort puuviljadega Õli, lõuend Natüürmordid on kunstikollektsionääride seas populaarsust kogunud juba alates 17. sajandist, mil see muutus Lääne-Euroopas üheks põnevamaks ja köitvamaks ¾anriks. Vaikeludel kujutatud esemed annavad edasi teadmist elunautlemisest või vastupidiselt tuletavad vaatajale meelde kõige kaduvust. Käesoleval motiivil on kunstnik tõstnud keskmesse värsked ja mahlased viljad, mida saab tõlgendada elujõu ja -rõõmu sümbolina. Viimastele lisavad veel oma tähendusvälja kompositsioonile lisatud teeklaas, suhkrutoos ja interjööris ilutsev maal.Teose tehnilised omadused ja stiililine lähenemine viitavad, et tegemist on tõenäoliselt vene koolkonna kunstnikuga, kelle maalilaadile on omane realistlik ja natuuritruu lähenemine. Maalilt nähtub meisterlik värvikasutus, valguse ja varju käsitlemisoskus ning perspektiivi- ja kompositsioonitaju.

8. Natüürmort puuviljadega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Rengit
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük