44 Tartu, Kalju Nagel Pühendunud maastikumaalijana on Kalju Nagel loonud vaateid kõikidest aastaaegadest, mis on andnud võimalust kasutada värvipaletti rikkalikult. Nageli maastikumaalidest moodustavad tuumiku Lõuna-Eesti looduspanoraamid, harvemini kohtab linnaruumi ja -elu jäädvustusi. Emajõgi kui Tartu üks olulisemaid maamärke, on leidnud kunstis jäädvustamist läbi aegade. Maal „Tartu“ köidab nii motiivivalikult kui tehnilise teostusega. Looklev jõgi suunab vaataja pilgu sillani, mis ühendab kahte kaldapealset ja linnapargi ning -arhitektuuri kohtumist. Kunstnik on tundliku värvi- ja valgusetajuga jäädvustanud hetke, kus taevas hämardub ja linnamajades on süttinud tuled. 2000 44. Tartu, Kalju Nagel E-kunstisalongis Nagel Kalju
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
44. Tartu, Kalju Nagel E-kunstisalongis
Kalju Nagel (1918–2005)

44. Tartu

1961. Õli, lõuend. 60x81. Signatuuriga.
Alghind: € 3500, lõpphind: € 4100
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Pühendunud maastikumaalijana on Kalju Nagel loonud vaateid kõikidest aastaaegadest, mis on andnud võimalust kasutada värvipaletti rikkalikult. Nageli maastikumaalidest moodustavad tuumiku Lõuna-Eesti looduspanoraamid, harvemini kohtab linnaruumi ja -elu jäädvustusi. Emajõgi kui Tartu üks olulisemaid maamärke, on leidnud kunstis jäädvustamist läbi aegade. Maal „Tartu“ köidab nii motiivivalikult kui tehnilise teostusega. Looklev jõgi suunab vaataja pilgu sillani, mis ühendab kahte kaldapealset ja linnapargi ning -arhitektuuri kohtumist. Kunstnik on tundliku värvi- ja valgusetajuga jäädvustanud hetke, kus taevas hämardub ja linnamajades on süttinud tuled.Kalju Nagel (1918–2005)
Maalikunstnik Kalju Nagel sündis 1918. aastal Tartumaal, suri 2005. aastal.Õppis 1936–1939 Pallases Aleksander Vardi ateljees, kust kutsuti 1939. aastal sõjaväeteenistusse. Osales ka II maailmasõjas. Jätkas 1945–1947 kunstiõpinguid Vardi juhendamisel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Eesti Kunstnike Liidu liige alates 1956. aastast. Osales näitustel alates 1947. aastast.Viljelenud maastikumaali, vähem natüürmorti, portreed ja figuurikompositsiooni.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

44 Tartu, Kalju Nagel

Kalju Nagel (1918–2005) 44 Tartu 1961 Pühendunud maastikumaalijana on Kalju Nagel loonud vaateid kõikidest aastaaegadest, mis on andnud võimalust kasutada värvipaletti rikkalikult. Nageli maastikumaalidest moodustavad tuumiku Lõuna-Eesti looduspanoraamid, harvemini kohtab linnaruumi ja -elu jäädvustusi. Emajõgi kui Tartu üks olulisemaid maamärke, on leidnud kunstis jäädvustamist läbi aegade. Maal „Tartu“ köidab nii motiivivalikult kui tehnilise teostusega. Looklev jõgi suunab vaataja pilgu sillani, mis ühendab kahte kaldapealset ja linnapargi ning -arhitektuuri kohtumist. Kunstnik on tundliku värvi- ja valgusetajuga jäädvustanud hetke, kus taevas hämardub ja linnamajades on süttinud tuled.

44. Tartu, Kalju Nagel E-kunstisalongis

Nagel Kalju
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük