7 Palvetav ema, Autor Maal „Palvetav ema“ on emotsionaalselt laetud ja psühholoogiliselt tugev portree, mille keskmes on püharaamatut käes hoidev naine. Kui teos on üldfoonilt tume, siis paremalt langeva valguse mõjul on kunstnik toonud rõhutatult vaataja fookusesse portreteeritava käed ja näo. Näeme, kuidas soonelised käed hoiavad raamatut tugevalt oma haardes ning hingestatud ilme on täidetud tunnete ja mõtetega. Antud juhul on kohane märkida, et üks pilt võib tõepoolest öelda rohkem kui tuhat sõna. Teose kunstitehnilised ja -stiililised omadused annavad kinnitust autori professionaalsusest, kelle signatuur on olemas teose esiküljel, kuid on seni jäänud de¹ifreerimata. 2003 7. Palvetav ema, Autor Teadmata E-kunstisalongis Autor Teadmata
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
7. Palvetav ema, Autor Teadmata E-kunstisalongis

7. Palvetav ema

Õli, lõuend. 98x67. Signatuuriga. Originaalraamiga.
Alghind: € 7800
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Maal „Palvetav ema“ on emotsionaalselt laetud ja psühholoogiliselt tugev portree, mille keskmes on püharaamatut käes hoidev naine. Kui teos on üldfoonilt tume, siis paremalt langeva valguse mõjul on kunstnik toonud rõhutatult vaataja fookusesse portreteeritava käed ja näo. Näeme, kuidas soonelised käed hoiavad raamatut tugevalt oma haardes ning hingestatud ilme on täidetud tunnete ja mõtetega. Antud juhul on kohane märkida, et üks pilt võib tõepoolest öelda rohkem kui tuhat sõna. Teose kunstitehnilised ja -stiililised omadused annavad kinnitust autori professionaalsusest, kelle signatuur on olemas teose esiküljel, kuid on seni jäänud de¹ifreerimata.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

7 Palvetav ema, Autor

Autor Teadmata 7 Palvetav ema Õli, lõuend Maal „Palvetav ema“ on emotsionaalselt laetud ja psühholoogiliselt tugev portree, mille keskmes on püharaamatut käes hoidev naine. Kui teos on üldfoonilt tume, siis paremalt langeva valguse mõjul on kunstnik toonud rõhutatult vaataja fookusesse portreteeritava käed ja näo. Näeme, kuidas soonelised käed hoiavad raamatut tugevalt oma haardes ning hingestatud ilme on täidetud tunnete ja mõtetega. Antud juhul on kohane märkida, et üks pilt võib tõepoolest öelda rohkem kui tuhat sõna. Teose kunstitehnilised ja -stiililised omadused annavad kinnitust autori professionaalsusest, kelle signatuur on olemas teose esiküljel, kuid on seni jäänud de¹ifreerimata.

7. Palvetav ema, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Autor Teadmata
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük