Varakevad, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi maastikuid iseloomustab impressionistlik laad, kus hoogne pintslikäsitlus läbikumava värviga loob mulje helgest motiivist. Valve Hinnov on seda kirjeldanud nii "L. Kits-Mäe loomingut kannab impulsiivne tundesiirus ja elurõõm, seejuures on loodustaju edasi antud elamuslikult, värskelt ja temperamentselt. Rikastunud koloriidis esinevad peened sulavad varjundid või rõkkavalt täiskõlalised mahlakad toonid. Linda Kits-Mägi on impulsiivselt loov, siira ja kiirelt reageeriva tundelaadiga maalikunstnik /. . . / Ta on tugev kolorist, kelle temperamentselt värvikas ja ekspressiivne looming haarab ümbritsevast elust intiimselt südamlikku. “ 65x92 Alg: Toimus Varakevad, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Varakevad, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis
Linda Kits-Mägi (1916-1990)

Varakevad

1985 Õli, lõuend. Signatuuriga. Säilinud originaalraam. 60x80
Alghind: € €1600
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Kits-Mägi maastikuid iseloomustab impressionistlik laad, kus hoogne pintslikäsitlus läbikumava värviga loob mulje helgest motiivist. Valve Hinnov on seda kirjeldanud nii "L. Kits-Mäe loomingut kannab impulsiivne tundesiirus ja elurõõm, seejuures on loodustaju edasi antud elamuslikult, värskelt ja temperamentselt. Rikastunud koloriidis esinevad peened sulavad varjundid või rõkkavalt täiskõlalised mahlakad toonid. Linda Kits-Mägi on impulsiivselt loov, siira ja kiirelt reageeriva tundelaadiga maalikunstnik /.../ Ta on tugev kolorist, kelle temperamentselt värvikas ja ekspressiivne looming haarab ümbritsevast elust intiimselt südamlikku.“Linda Kits-Mägi (1916-1990)
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Varakevad, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Linda Kits-Mägi (1916-1990) Varakevad 1985 Õli, lõuend Signatuuriga Kits-Mägi maastikuid iseloomustab impressionistlik laad, kus hoogne pintslikäsitlus läbikumava värviga loob mulje helgest motiivist. Valve Hinnov on seda kirjeldanud nii "L. Kits-Mäe loomingut kannab impulsiivne tundesiirus ja elurõõm, seejuures on loodustaju edasi antud elamuslikult, värskelt ja temperamentselt. Rikastunud koloriidis esinevad peened sulavad varjundid või rõkkavalt täiskõlalised mahlakad toonid. Linda Kits-Mägi on impulsiivselt loov, siira ja kiirelt reageeriva tundelaadiga maalikunstnik /.../ Ta on tugev kolorist, kelle temperamentselt värvikas ja ekspressiivne looming haarab ümbritsevast elust intiimselt südamlikku.“

Varakevad, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük