Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest. 65x92 Alg: Toimus Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis
Linda Kits-Mägi (1916-1990)

Akt

1958 Õli, lõuend. Signatuuriga. 81,5x60
Alghind: € 19500/€1246
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest.Linda Kits-Mägi (1916-1990)
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Linda Kits-Mägi (1916-1990) Akt 1958 Õli, lõuend Signatuuriga Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest.

Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük