Natüürmort, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Linda Kits-Mägi õppis 1934. aastast alates "Pallases“ ning lõpetas Tartu Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused (ümbernimetatud "Pallase“) Ado Vabbe õpilasena 1943. aastal. Kits-Mägi esines juba enne kooli lõpetamist näitustel nii Tallinnas kui Tartus. Natüürmort on maalitud kuivema pintsliga, andes teosele huvitava faktuuri. Harmooniliselt on sobitatud esemed ja värvid. Kirka tausta loob rohekassinine tugev foon. Kunstiloolane Priidu Beier on märkinud: "Julgen nüüd väita, et Linda Kits-Mägi on läbi aegade olnud kõige pallaslikum kunstnik, tema looming hilispallase kvintessents. Temas pole kunagi märgata olnud erilist püüdu moega kaasas käia või end sotsiaalse tellimuse vankri ette rakendada lasta. “ 65x92 Alg: Toimus Natüürmort, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis
Linda Kits-Mägi (1916-1990)

Natüürmort

1965 Õli, lõuend. Signeeritud. 50,5x58
Alghind: € 1350, lõpphind: € 1 350
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Linda Kits-Mägi õppis 1934. aastast alates "Pallases“ ning lõpetas Tartu Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused (ümbernimetatud "Pallase“) Ado Vabbe õpilasena 1943. aastal. Kits-Mägi esines juba enne kooli lõpetamist näitustel nii Tallinnas kui Tartus.

Natüürmort on maalitud kuivema pintsliga, andes teosele huvitava faktuuri. Harmooniliselt on sobitatud esemed ja värvid. Kirka tausta loob rohekassinine tugev foon.

Kunstiloolane Priidu Beier on märkinud: "Julgen nüüd väita, et Linda Kits-Mägi on läbi aegade olnud kõige pallaslikum kunstnik, tema looming hilispallase kvintessents. Temas pole kunagi märgata olnud erilist püüdu moega kaasas käia või end sotsiaalse tellimuse vankri ette rakendada lasta.“Linda Kits-Mägi (1916-1990)
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Linda Kits-Mägi (1916-1990) Natüürmort 1965 Õli, lõuend Signeeritud Linda Kits-Mägi õppis 1934. aastast alates "Pallases“ ning lõpetas Tartu Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused (ümbernimetatud "Pallase“) Ado Vabbe õpilasena 1943. aastal. Kits-Mägi esines juba enne kooli lõpetamist näitustel nii Tallinnas kui Tartus. Natüürmort on maalitud kuivema pintsliga, andes teosele huvitava faktuuri. Harmooniliselt on sobitatud esemed ja värvid. Kirka tausta loob rohekassinine tugev foon.Kunstiloolane Priidu Beier on märkinud: "Julgen nüüd väita, et Linda Kits-Mägi on läbi aegade olnud kõige pallaslikum kunstnik, tema looming hilispallase kvintessents. Temas pole kunagi märgata olnud erilist püüdu moega kaasas käia või end sotsiaalse tellimuse vankri ette rakendada lasta.“

Natüürmort, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük