Elmar Kits Saaremaal maalimas, Linda Kits-Mägi õppis aastast 1934 “Pallases" ja lõpetas selle 1943. a. A. Vabbe õpilasena, kuid kool kandis sel ajal juba nime Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused. Linda Kits-Mägi käis mitmeid kordi koos oma abikaasast kunstniku Elmar Kitsega ühistel loomingulistel matkadel nii Eestimaal kui ka toonases NSVL-is. Just tänu neile reisidele hakkas Kits-Mäge köitma ka maastiku¾anr, hiljem valmis tal hulgaliselt motiive Valgemetsast. Elmar Kits Saaremaal maalimas on hoogne visand otse loodusest, kus kivil istuv kunstnik maalib lakoonilist maastikuvaadet. L. Kits-Mäe pintslitõmbed on pikad ja kiired. Väikeses suvises maastikus köidab roheliste toonide rikkus. 65x92 Alg: Elmar Kits Saaremaal maalimas, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Elmar Kits Saaremaal maalimas, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Elmar Kits Saaremaal maalimas

1956 Õli, papp 58,5 x 41
Alghind: 15 500/ € 991
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Linda Kits-Mägi õppis aastast 1934 “Pallases" ja lõpetas selle 1943.a. A.Vabbe õpilasena, kuid kool kandis sel ajal juba nime Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused.

Linda Kits-Mägi käis mitmeid kordi koos oma abikaasast kunstniku Elmar Kitsega ühistel loomingulistel matkadel nii Eestimaal kui ka toonases NSVL-is. Just tänu neile reisidele hakkas Kits-Mäge köitma ka maastiku¾anr, hiljem valmis tal hulgaliselt motiive Valgemetsast.

Elmar Kits Saaremaal maalimas on hoogne visand otse loodusest, kus kivil istuv kunstnik maalib lakoonilist maastikuvaadet. L. Kits-Mäe pintslitõmbed on pikad ja kiired. Väikeses suvises maastikus köidab roheliste toonide rikkus.Linda Kits-Mägi
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Elmar Kits Saaremaal maalimas,

Linda Kits-Mägi Elmar Kits Saaremaal maalimas 1956 Õli, papp 58,5 x 41 Alghind: 15 500/ € 991 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 Linda Kits-Mägi õppis aastast 1934 “Pallases" ja lõpetas selle 1943.a. A.Vabbe õpilasena, kuid kool kandis sel ajal juba nime Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused.
Linda Kits-Mägi käis mitmeid kordi koos oma abikaasast kunstniku Elmar Kitsega ühistel loomingulistel matkadel nii Eestimaal kui ka toonases NSVL-is. Just tänu neile reisidele hakkas Kits-Mäge köitma ka maastiku¾anr, hiljem valmis tal hulgaliselt motiive Valgemetsast.
Elmar Kits Saaremaal maalimas on hoogne visand otse loodusest, kus kivil istuv kunstnik maalib lakoonilist maastikuvaadet. L. Kits-Mäe pintslitõmbed on pikad ja kiired. Väikeses suvises maastikus köidab roheliste toonide rikkus.

Elmar Kits Saaremaal maalimas, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük