Vaade teiselt poolt jõge, Suumann on Tartus sündinud, õppinud, õpetanud ja jätkuvalt elanud. Tartu linn ja selle keskkond on Suumanni loomingut seega otsesemalt või kaudsemalt pidevalt mõjutanud. Kunstniku suurejooneline juubelinäitus "Ma tulen üle Toome" 2014. aasta suvel Tartu Kunstnike majas oli kui Suumanni kummardus oma kodulinnale ning eneseväljendus tema loomingulisest dialoogist selle kohaga. Tartu visuaal on Suumanni jaoks olnud köitev öistel tänavatel, möödunud ajastute ja kaasaegse arhitektuuri vastandumisel ja loodusrohkemates linnanurkades. 2004 Vaade teiselt poolt jõge, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vaade teiselt poolt jõge, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Vaade teiselt poolt jõge

2014 Õli, lõuend. Signatuuriga. 55x90
Alghind: € €2100, lõpphind: € 4 300
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Suumann on Tartus sündinud, õppinud, õpetanud ja jätkuvalt elanud. Tartu linn ja selle keskkond on Suumanni loomingut seega otsesemalt või kaudsemalt pidevalt mõjutanud. Kunstniku suurejooneline juubelinäitus "Ma tulen üle Toome" 2014. aasta suvel Tartu Kunstnike majas oli kui Suumanni kummardus oma kodulinnale ning eneseväljendus tema loomingulisest dialoogist selle kohaga. Tartu visuaal on Suumanni jaoks olnud köitev öistel tänavatel, möödunud ajastute ja kaasaegse arhitektuuri vastandumisel ja loodusrohkemates linnanurkades.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vaade teiselt poolt jõge,

Imat Suumann (sünd 1964) Vaade teiselt poolt jõge 2014 Õli, lõuend Signatuuriga Suumann on Tartus sündinud, õppinud, õpetanud ja jätkuvalt elanud. Tartu linn ja selle keskkond on Suumanni loomingut seega otsesemalt või kaudsemalt pidevalt mõjutanud. Kunstniku suurejooneline juubelinäitus "Ma tulen üle Toome" 2014. aasta suvel Tartu Kunstnike majas oli kui Suumanni kummardus oma kodulinnale ning eneseväljendus tema loomingulisest dialoogist selle kohaga. Tartu visuaal on Suumanni jaoks olnud köitev öistel tänavatel, möödunud ajastute ja kaasaegse arhitektuuri vastandumisel ja loodusrohkemates linnanurkades.

Vaade teiselt poolt jõge, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük