Eesti talu, Imat Suumann Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Kunstiajaloolane Peeter Talvistu on kirjutanud 2018. aasta näituse tekstis nõnda: „Imat jätkab läbi oma õpetaja Silvia Jõgeveri kusagilt Ado Vabbest alguse saavat tunnetuslikku liini, millest rääkimisel kasutatakse üldiselt sõna „pallaslik“. Imat näeb hägusalt lämpuva laterna ja punase telliskivitolmu taga mingisugust teist aega ja õhustikku. Väga suure tõenäosusega näeb kunstnik sellest maailmast läbi kuhugi järgmisesse või paralleelsesse ning proovib meid talle omase tagasihoidlikkusega lihtsalt natuke valgustada. “ 2004 Eesti talu, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Eesti talu, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Eesti talu

2016. Õli, lõuend. 55x130. Signatuuriga
Alghind: € €2500, lõpphind: € 2 500
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Kunstiajaloolane Peeter Talvistu on kirjutanud 2018. aasta näituse tekstis nõnda: „Imat jätkab läbi oma õpetaja Silvia Jõgeveri kusagilt Ado Vabbest alguse saavat tunnetuslikku liini, millest rääkimisel kasutatakse üldiselt sõna „pallaslik“. Imat näeb hägusalt lämpuva laterna ja punase telliskivitolmu taga mingisugust teist aega ja õhustikku. Väga suure tõenäosusega näeb kunstnik sellest maailmast läbi kuhugi järgmisesse või paralleelsesse ning proovib meid talle omase tagasihoidlikkusega lihtsalt natuke valgustada.“Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti talu, Imat Suumann

Imat Suumann (sünd 1964) Eesti talu 2016 Õli, lõuend Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Kunstiajaloolane Peeter Talvistu on kirjutanud 2018. aasta näituse tekstis nõnda: „Imat jätkab läbi oma õpetaja Silvia Jõgeveri kusagilt Ado Vabbest alguse saavat tunnetuslikku liini, millest rääkimisel kasutatakse üldiselt sõna „pallaslik“. Imat näeb hägusalt lämpuva laterna ja punase telliskivitolmu taga mingisugust teist aega ja õhustikku. Väga suure tõenäosusega näeb kunstnik sellest maailmast läbi kuhugi järgmisesse või paralleelsesse ning proovib meid talle omase tagasihoidlikkusega lihtsalt natuke valgustada.“

Eesti talu, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük