Kodavere maastik, Imat Suumann Maastikuzhanr on Eesti kunstis alati populaarne olnud, kuid on hämmastav Imat Suumanni võime nii argistes motiivides tabada karget ja sügavalt poeetilist võlu. Ta ei otsi atraktiivset vaadet, vaid valib just ääretult lihtsa motiivi, mis enamasti meis muljet avaldamata mööda libiseb. I. Suumann oskab aga oma esmapilgul ülirealistlikele piltidele anda väga mitmeplaanilise sisu, mis peitub nii motiivis diskreetsuses kui ka meisterlikus koloriidis. Kodavere maastik kannab endas neid Imat Suumanni eriliselt tundliku kunstniku käekirja parimaid omadusi. 2004 Kodavere maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kodavere maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Kodavere maastik

2000 Õli, lõuend
signeeritud 100 x 100
Alghind: € 11500/€735
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Maastikuzhanr on Eesti kunstis alati populaarne olnud, kuid on hämmastav Imat Suumanni võime nii argistes motiivides tabada karget ja sügavalt poeetilist võlu. Ta ei otsi atraktiivset vaadet, vaid valib just ääretult lihtsa motiivi, mis enamasti meis muljet avaldamata mööda libiseb. I. Suumann oskab aga oma esmapilgul ülirealistlikele piltidele anda väga mitmeplaanilise sisu, mis peitub nii motiivis diskreetsuses kui ka meisterlikus koloriidis.

Kodavere maastik kannab endas neid Imat Suumanni eriliselt tundliku kunstniku käekirja parimaid omadusi.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kodavere maastik, Imat Suumann

Imat Suumann (sünd 1964) Kodavere maastik 2000 Õli, lõuend signeeritud 100 x 100 Alghind: € 11500/€735 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 Maastikuzhanr on Eesti kunstis alati populaarne olnud, kuid on hämmastav Imat Suumanni võime nii argistes motiivides tabada karget ja sügavalt poeetilist võlu. Ta ei otsi atraktiivset vaadet, vaid valib just ääretult lihtsa motiivi, mis enamasti meis muljet avaldamata mööda libiseb. I. Suumann oskab aga oma esmapilgul ülirealistlikele piltidele anda väga mitmeplaanilise sisu, mis peitub nii motiivis diskreetsuses kui ka meisterlikus koloriidis.
Kodavere maastik kannab endas neid Imat Suumanni eriliselt tundliku kunstniku käekirja parimaid omadusi.

Kodavere maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük