Nimetu, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann on üles kasvanud kunstnikuperes, tema isa oli luuletaja ja kunstnik Aleksander Suumann. Loominguteel on Suumann keskendunud peamiselt Eesti maastikule, Tartu linnaarhitektuurile ning öistele vaadetele. Käesolev teos kuulub Suumanni nn ööseeriasse, mida kunstiteadlane Enriko Talvistu on kirjeldanud nõnda: "Siis need üksiku laternaga öised linnavaated. Ei tunne kunstnikku kui öist linnas uitajat, tunnen pigem kui kodust inimest, aga need urbanistlikud vaated on kuidagi teda mõjutanud. Ja keda ei oleks, kes on üksinda sattunud Tartu öiseil tänavail hulkuma. Raudteetsisternide ja raudteejaama müstika veel sinna juurde. " Maal oli eksponeeritud kunstniku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome" 2014. aasta juulis Tartu Kunstimajas. 2004 Nimetu, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Nimetu, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Nimetu

2004 Õli, lõuend. Signatuuriga. 50x70
Alghind: € €1300
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Suumann on üles kasvanud kunstnikuperes, tema isa oli luuletaja
ja kunstnik Aleksander Suumann. Loominguteel on
Suumann keskendunud peamiselt Eesti maastikule, Tartu linnaarhitektuurile
ning öistele vaadetele. Käesolev teos kuulub
Suumanni nn ööseeriasse, mida kunstiteadlane Enriko Talvistu
on kirjeldanud nõnda: "Siis need üksiku laternaga öised linnavaated.
Ei tunne kunstnikku kui öist linnas uitajat, tunnen
pigem kui kodust inimest, aga need urbanistlikud vaated on
kuidagi teda mõjutanud. Ja keda ei oleks, kes on üksinda sattunud
Tartu öiseil tänavail hulkuma. Raudteetsisternide ja
raudteejaama müstika veel sinna juurde." Maal oli eksponeeritud
kunstniku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome" 2014. aasta
juulis Tartu Kunstimajas.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Nimetu, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann (sünd 1964) Nimetu 2004 Õli, lõuend Signatuuriga Suumann on üles kasvanud kunstnikuperes, tema isa oli luuletajaja kunstnik Aleksander Suumann. Loominguteel onSuumann keskendunud peamiselt Eesti maastikule, Tartu linnaarhitektuurilening öistele vaadetele. Käesolev teos kuulubSuumanni nn ööseeriasse, mida kunstiteadlane Enriko Talvistuon kirjeldanud nõnda: "Siis need üksiku laternaga öised linnavaated.Ei tunne kunstnikku kui öist linnas uitajat, tunnenpigem kui kodust inimest, aga need urbanistlikud vaated onkuidagi teda mõjutanud. Ja keda ei oleks, kes on üksinda sattunudTartu öiseil tänavail hulkuma. Raudteetsisternide jaraudteejaama müstika veel sinna juurde." Maal oli eksponeeritudkunstniku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome" 2014. aastajuulis Tartu Kunstimajas.

Nimetu, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük