Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis Imat Suumann on tänapäeva üks meisterlikum maastikumaalija Eestis. Kunstihariduse omandas Suumann Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995, pärast seda on tegutsenud ühtaegu nii kunstniku kui õppejõuna. Tema looduspildid ei ole idealiseeritud, need ei ülista ka kodumaa ilu ning neist ei tasu otsida jutustust või sõnumit. Suumanni maastikud on eelkõige tema muljed, mis on kunstnikul tekkinud ümbritsevat jälgides ning looduse eri nüansse märgates. Kujutatud motiivid on ta tuletanud konkreetsetest kohtadest, kuid ateljees maalima hakates keskendunud hetkelise õhustiku tabamisele ja oma tundmustele. Antud teos “Maastik" on suvine motiiv, impressioon, mida kunstnik annab edasi vaoshoitud koloriidi, varjundirikkuse ning tundliku pintslikäsitlusega. Maali üldmuljet ja emotsiooni iseloomustavad rahu, vaikus ning teatav mõtlikkuse noot, mis on omased ka Suumannile endale. 2004 Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Maastik

2010 Õli, lõuend 55 x 100,5
Alghind: € 18000/€1150
25. E-Kunstisalongi XXV oksjon
04.12.2010 kell 16 Tartu galerii

Imat Suumann on tänapäeva üks meisterlikum maastikumaalija Eestis. Kunstihariduse omandas Suumann Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995, pärast seda on tegutsenud ühtaegu nii kunstniku kui õppejõuna.
Tema looduspildid ei ole idealiseeritud, need ei ülista ka kodumaa ilu ning neist ei tasu otsida jutustust või sõnumit.
Suumanni maastikud on eelkõige tema muljed, mis on kunstnikul tekkinud ümbritsevat jälgides ning looduse eri nüansse märgates. Kujutatud motiivid on ta tuletanud konkreetsetest kohtadest, kuid ateljees maalima hakates keskendunud hetkelise õhustiku tabamisele ja oma tundmustele.
Antud teos “Maastik" on suvine motiiv, impressioon, mida kunstnik annab edasi vaoshoitud koloriidi, varjundirikkuse ning tundliku pintslikäsitlusega. Maali üldmuljet ja emotsiooni iseloomustavad rahu, vaikus ning teatav mõtlikkuse noot, mis on omased ka Suumannile endale.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann (sünd 1964) Maastik 2010 Õli, lõuend 55 x 100,5 Alghind: € 18000/€1150 25 E-Kunstisalongi XXV oksjon 04 Imat Suumann on tänapäeva üks meisterlikum maastikumaalija Eestis. Kunstihariduse omandas Suumann Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995, pärast seda on tegutsenud ühtaegu nii kunstniku kui õppejõuna.Tema looduspildid ei ole idealiseeritud, need ei ülista ka kodumaa ilu ning neist ei tasu otsida jutustust või sõnumit. Suumanni maastikud on eelkõige tema muljed, mis on kunstnikul tekkinud ümbritsevat jälgides ning looduse eri nüansse märgates. Kujutatud motiivid on ta tuletanud konkreetsetest kohtadest, kuid ateljees maalima hakates keskendunud hetkelise õhustiku tabamisele ja oma tundmustele. Antud teos “Maastik" on suvine motiiv, impressioon, mida kunstnik annab edasi vaoshoitud koloriidi, varjundirikkuse ning tundliku pintslikäsitlusega. Maali üldmuljet ja emotsiooni iseloomustavad rahu, vaikus ning teatav mõtlikkuse noot, mis on omased ka Suumannile endale.

Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük