44 Põllulilled vaasis, Imat Suumann tahab end õndsaks maalida ning usub, et see on võimalik kui unustada ümbritsev sotsiaalsus ning kunstiruum. Ajakirjanik Aime Jõgi on kirjutanud Imat Suumanniga tehtud intervjuu põhjal: „Imat Suumann ise nimetab end asotsiaalseks kunstnikuks. Selle all mõtleb ta, et on kõike muud kui kontseptuaalne maalija. Ta ei arva, et piltidel peaks mingi sotsiaalne vidin küljes olema, tema jäädvustab eelkõige meeleolu ja peab pilti ideaalseks siis, kui keegi seda seinal märkab ja vaadata tahab“. 2004 44. Põllulilled vaasis, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
44. Põllulilled vaasis, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

44. Põllulilled vaasis

2004. Õli, lõuend. 48x30. Signatuuriga.
Alghind: € 1600, lõpphind: € 4600
52. E-Kunstisalongi LII oksjon
11.11.2023 Tartu galeriis kell 13

Suumann tahab end õndsaks maalida ning usub, et see on võimalik kui unustada ümbritsev sotsiaalsus ning kunstiruum. Ajakirjanik Aime Jõgi on kirjutanud Imat Suumanniga tehtud intervjuu põhjal: „Imat Suumann ise nimetab end asotsiaalseks kunstnikuks. Selle all mõtleb ta, et on kõike muud kui kontseptuaalne maalija. Ta ei arva, et piltidel peaks mingi sotsiaalne vidin küljes olema, tema jäädvustab eelkõige meeleolu ja peab pilti ideaalseks siis, kui keegi seda seinal märkab ja vaadata tahab“.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

44 Põllulilled vaasis, Imat

Imat Suumann (sünd 1964) 44 Põllulilled vaasis 2004 Suumann tahab end õndsaks maalida ning usub, et see on võimalik kui unustada ümbritsev sotsiaalsus ning kunstiruum. Ajakirjanik Aime Jõgi on kirjutanud Imat Suumanniga tehtud intervjuu põhjal: „Imat Suumann ise nimetab end asotsiaalseks kunstnikuks. Selle all mõtleb ta, et on kõike muud kui kontseptuaalne maalija. Ta ei arva, et piltidel peaks mingi sotsiaalne vidin küljes olema, tema jäädvustab eelkõige meeleolu ja peab pilti ideaalseks siis, kui keegi seda seinal märkab ja vaadata tahab“.

44. Põllulilled vaasis, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük