Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks. Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu. Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile. 2004 Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Talv

2007 Õli,lõuend 51 x 100
Alghind: € 25000/€1598, lõpphind: € 27 500/ 1 757
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks.
Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu.
Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann (sünd 1964) Talv 2007 Õli,lõuend 51 x 100 Alghind: € 25000/€1598, lõpphind: € 27 500/ 1 757 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks.Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu. Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile.

Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük