Maastik telefonipostidega, Imat Suumann Imat Suumann: "Pildi juurde lähen sunniviisil. Kusagil keskel, kui hakkab midagi õnnestuma, on kõige õnnelikum aeg. Maalimine nõuab jõudu ja pingutust, pärast tuleb see küll kõik tagasi. Eesti maastik on ilus. Ilma Eesti inimeseta võin veel elada, kuid mitte ilma Eesti maastikuta. "Kunstniku olemuse läbipõimumine sellega, mida ta kujutab, on Suumanni puhul vaieldamatu: impressionistliku vahetusetaotlusega on ta pealtnäha lihtsast Eesti talvisest vaatest teinud oma otsiva hinge peegli. 2004 Maastik telefonipostidega, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik telefonipostidega, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Maastik telefonipostidega

2006 Õli,lõuend. 60 x 100. Signatuuriga.
Alghind: € €1500, lõpphind: € 1 650
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Imat Suumann: "Pildi juurde lähen sunniviisil. Kusagil keskel, kui hakkab midagi õnnestuma, on kõige õnnelikum aeg. Maalimine nõuab jõudu ja pingutust, pärast tuleb see küll kõik tagasi. Eesti maastik on ilus. Ilma Eesti inimeseta võin veel elada, kuid mitte ilma Eesti maastikuta. "Kunstniku olemuse läbipõimumine sellega, mida ta kujutab, on Suumanni puhul vaieldamatu: impressionistliku vahetusetaotlusega on ta pealtnäha lihtsast Eesti talvisest vaatest teinud oma otsiva hinge peegli.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik telefonipostidega, Imat Suumann

Imat Suumann (sünd 1964) Maastik telefonipostidega 2006 Õli,lõuend 60 x 100 Imat Suumann: "Pildi juurde lähen sunniviisil. Kusagil keskel, kui hakkab midagi õnnestuma, on kõige õnnelikum aeg. Maalimine nõuab jõudu ja pingutust, pärast tuleb see küll kõik tagasi. Eesti maastik on ilus. Ilma Eesti inimeseta võin veel elada, kuid mitte ilma Eesti maastikuta. "Kunstniku olemuse läbipõimumine sellega, mida ta kujutab, on Suumanni puhul vaieldamatu: impressionistliku vahetusetaotlusega on ta pealtnäha lihtsast Eesti talvisest vaatest teinud oma otsiva hinge peegli.

Maastik telefonipostidega, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük