Etteaste, Silvia Jõgever E-kunstisalongis Silvia Jõgever õppis Pallases ning temaga samast lennust pärinesid veel sellised nimekad kunstnikud, nagu Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Valve Janov. Alates 1962. aastast õpetas Jõgever Tartu Lastekunstikoolis, kus tema nõudlikkus õpilaste suhtes tegi temast ühe hinnatuma juhendaja. Enese tööde suhtes oli Jõgever veelgi nõudlikum: ta tegi väga palju kavandeid ja proove ning töötas ühe töö kallal pikka aega enne, kui ta selle valminuks kuulutas. Jõgeveri jaoks oli esmatähtis värvid ja seade paika saada - põhimõte, mis eriti selgelt väljendub kunstniku figuurikompositsioonides. Teosel "Etteaste“ on kujutatud noort esinejat, kes peab end ¾ürii ees tõestama. Maalilt on äratuntav ka Jõgeveri perekonnale kuulunud väike taksikoer, kes on esiplaanil oleva figuuriga kaasas. Tööd eksponeeriti kunstniku isikunäitusel 1993. aastal Tartu Kunstimuuseumis, nimestikus nr 70. Meistrilt meistrile Etteaste, Silvia Jõgever E-kunstisalongis Jõgever Silvia
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Etteaste, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Etteaste

1977 Õli, lõuend. Signatuuriga. 55 x 71
Alghind: 2 175 €, lõpphind: € 2 175
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Silvia Jõgever õppis Pallases ning temaga samast lennust pärinesid veel sellised nimekad kunstnikud, nagu Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Valve Janov. Alates 1962. aastast õpetas Jõgever Tartu Lastekunstikoolis, kus tema nõudlikkus õpilaste suhtes tegi temast ühe hinnatuma juhendaja. Enese tööde suhtes oli Jõgever veelgi nõudlikum: ta tegi väga palju kavandeid ja proove ning töötas ühe töö kallal pikka aega enne, kui ta selle valminuks kuulutas. Jõgeveri jaoks oli esmatähtis värvid ja seade paika saada - põhimõte, mis eriti selgelt väljendub kunstniku figuurikompositsioonides. Teosel "Etteaste“ on kujutatud noort esinejat, kes peab end ¾ürii ees tõestama. Maalilt on äratuntav ka Jõgeveri perekonnale kuulunud väike taksikoer, kes on esiplaanil oleva figuuriga kaasas.
Tööd eksponeeriti kunstniku isikunäitusel 1993. aastal Tartu Kunstimuuseumis, nimestikus nr 70.Silvia Jõgever
Sündinud Tartumaal 1924. aastal. Astus 1942 Tartus Kõrgematele Kujutava Kunsti Kursustele. Lõpetas 1945 Tartu 5. KK ja 1952 ERKI. Töötanud Tartus Üldhariduskooli ning Tartu Laste Kunstikooli õpetajana. Loonud maastikupilte, akte ja figuurikompositsioone. Jätkas esialgu Pallase maalilist laadi eriti maastikes ja aktides. Alates 1960. aastast loonud ka väikesemõõtmelisi abstraktseid maale ning lakoonilisi kollaa¾e.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Etteaste, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Silvia Jõgever Etteaste 1977 Õli, lõuend Signatuuriga Silvia Jõgever õppis Pallases ning temaga samast lennust pärinesid veel sellised nimekad kunstnikud, nagu Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Valve Janov. Alates 1962. aastast õpetas Jõgever Tartu Lastekunstikoolis, kus tema nõudlikkus õpilaste suhtes tegi temast ühe hinnatuma juhendaja. Enese tööde suhtes oli Jõgever veelgi nõudlikum: ta tegi väga palju kavandeid ja proove ning töötas ühe töö kallal pikka aega enne, kui ta selle valminuks kuulutas. Jõgeveri jaoks oli esmatähtis värvid ja seade paika saada - põhimõte, mis eriti selgelt väljendub kunstniku figuurikompositsioonides. Teosel "Etteaste“ on kujutatud noort esinejat, kes peab end ¾ürii ees tõestama. Maalilt on äratuntav ka Jõgeveri perekonnale kuulunud väike taksikoer, kes on esiplaanil oleva figuuriga kaasas.Tööd eksponeeriti kunstniku isikunäitusel 1993. aastal Tartu Kunstimuuseumis, nimestikus nr 70.

Etteaste, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Jõgever Silvia
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük