Ärevus Kahepoolne teos, Juhan Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele. Pallase meistrite looming Ärevus. Kahepoolne teos. , Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Ärevus. Kahepoolne teos., Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Ärevus. Kahepoolne teos.

1940ndad Õli, vineer. Signatuuriga 35x53,5
Alghind: € 3 400
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ärevus Kahepoolne teos, Juhan

Juhan Püttsepp Ärevus Kahepoolne teos Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele.

Ärevus. Kahepoolne teos. , Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük