Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis "Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas ta joonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline. Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied. Pallase meistrite looming Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Gladioolid

1972 Õli, lõuend. Signatuuriga. 67 x 29
Alghind: 12000/€767, lõpphind: € 12 000/ 767
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

"Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas ta
joonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline.


Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Gladioolid 1972 Õli, lõuend Signatuuriga "Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas tajoonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline.
Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied.

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük