Emajõgi, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatud "Pallase“ kunstikoolis, tema maaliõpetajateks olid Konrad Mägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. 1921. a. esines ta esmakordselt kunstikooli näitusel. Tema looming tegi läbi mitmeid muutusi ning 1930ndatel oli see looduslähedasem ning maalilisi väärtusi hindav. "Emajõgi“ kuulub kunstniku loomingulisse kõrgperioodi, mida Voldemar Erm iseloomustas " kõrge maalikultuur ja hea maitse“. Varasem dekoratiivne laad oli asendunud impressionistliku käsitlusega, kuid pintslikiri oli jäänud endiselt hoogsaks ja lopsakaks. Koloriit rahunes ning töödes domineerivad mahedad värvikooslused. Püttsepp annab suurepäraselt edasi sumeda suvepäeva päikesepaistelist meeleolu. Vaate romantilist alatooni rõhutab laisalt loksuv vesi ning selle heledais soojades toonides veiklev pind ja valgusemäng puude lehestikus. Töös valitseb meelerahu ja elurõõm. 1999 teater "Vanemuine" Emajõgi, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Emajõgi, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Emajõgi

1941 Õli, lõuend. Signatuuriga. 92,5x66,7
Alghind: € 78000/€4985, lõpphind: € 79 500/ 5 081
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatud "Pallase“ kunstikoolis, tema maaliõpetajateks olid Konrad Mägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. 1921.a. esines ta esmakordselt kunstikooli näitusel. Tema looming tegi läbi mitmeid muutusi ning 1930ndatel oli see looduslähedasem ning maalilisi väärtusi hindav. "Emajõgi“ kuulub kunstniku loomingulisse kõrgperioodi, mida Voldemar Erm iseloomustas " kõrge maalikultuur ja hea maitse“. Varasem dekoratiivne laad oli asendunud impressionistliku käsitlusega, kuid pintslikiri oli jäänud endiselt hoogsaks ja lopsakaks. Koloriit rahunes ning töödes domineerivad mahedad värvikooslused. Püttsepp annab suurepäraselt edasi sumeda suvepäeva päikesepaistelist meeleolu. Vaate romantilist alatooni rõhutab laisalt loksuv vesi ning selle heledais soojades toonides veiklev pind ja valgusemäng puude lehestikus. Töös valitseb meelerahu ja elurõõm.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Emajõgi, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Emajõgi 1941 Õli, lõuend Signatuuriga Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatud "Pallase“ kunstikoolis, tema maaliõpetajateks olid Konrad Mägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. 1921.a. esines ta esmakordselt kunstikooli näitusel. Tema looming tegi läbi mitmeid muutusi ning 1930ndatel oli see looduslähedasem ning maalilisi väärtusi hindav. "Emajõgi“ kuulub kunstniku loomingulisse kõrgperioodi, mida Voldemar Erm iseloomustas " kõrge maalikultuur ja hea maitse“. Varasem dekoratiivne laad oli asendunud impressionistliku käsitlusega, kuid pintslikiri oli jäänud endiselt hoogsaks ja lopsakaks. Koloriit rahunes ning töödes domineerivad mahedad värvikooslused. Püttsepp annab suurepäraselt edasi sumeda suvepäeva päikesepaistelist meeleolu. Vaate romantilist alatooni rõhutab laisalt loksuv vesi ning selle heledais soojades toonides veiklev pind ja valgusemäng puude lehestikus. Töös valitseb meelerahu ja elurõõm.

Emajõgi, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük