Tartu vaade, Juhan Püttsepp Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil. Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest. Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963). Pallase meistrite looming Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Tartu vaade

1938 Õli, lõuend. 92x73. Signatuuriga.
Alghind: € 45000/€2876, lõpphind: € 45 000/ 2 876
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil.

Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest.

Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963).Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade, Juhan Püttsepp

Juhan Püttsepp (1898-1975) Tartu vaade 1938 Õli, lõuend 92x73 Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil.
Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest.
Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963).

Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük