Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil. 1999 teater "Vanemuine" Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Lilled

1970ndad Õli, papp. 55,5x 46,5. Signeeritud
Alghind: € 950, lõpphind: € 950
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks.
Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Lilled 1970ndad Õli, papp 55,5x 46,5 Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil.

Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük