Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga. 1999 teater "Vanemuine" Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Lõuna-Eesti maastik

1960ndad Õli, papp. Signatuurita. 50,5x72,2
Alghind: € 39500/€2525
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp

Juhan Püttsepp (1898-1975) Lõuna-Eesti maastik 1960ndad Õli, papp Signatuurita Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga.

Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük