Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga. Pallase meistrite looming Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Lõuna-Eesti maastik

1960ndad Õli, papp. Signatuurita. 50,5x72,2
Alghind: 39500/€2525
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp

Juhan Püttsepp (1898-1975) Lõuna-Eesti maastik 1960ndad Õli, papp Signatuurita Püttsepa maalimisretked viisid teda Lõuna-Eesti maalilistesse paikadesse, sealsete järvede ja kuplite vahele. Neilt reisidelt tõi meister kaasa oma motiivid, kus hilisematel aastatel valminud töis näeb enam vormi- ja värvi üldistust. Samas on tema maales säilinud vahetu side motiiviga, mida ta Tartu ülikooli kunstikabinetis töötades vahendas ka noortesse kunstijüngritesse. Püttsepa maastikud on enamasti rahustava emotsionaalsusega, ta kujutab panoraamseid vaateid, kauguses sinetava metsaviiruga.

Lõuna-Eesti maastik, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük