Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Pallase lõpetas Püttsepp 1929. aastal Ado Vabbe õpilasena. Näitustel hakkas noor kunstnik esinema juba 1920. aastate keskel, sealhulgas ka eesti kunsti välisnäitustel Roomas, Varssavis, Antverpenis jne. Kunstnikutöö kõrval oli Püttsepp pühendunud pedagoog ja aktiivne kunstielu organiseerija. Hilises loomingus keskendus kunstnik peamiselt lille- ja maastikumaalile. Teosel “Gladioolid“ on Püttsepp maalinud lilleõied mehiselt suurte ja lopsakatena, kasutades sealjuures meeleolukalt kontrastset koloriidilahendust. Käesolev maal oli eksponeeritud 1973. aastal Tartu Kunstnike majas toimunud Püttsepa isikunäitusel ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 61 all. 1999 teater "Vanemuine" Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Gladioolid

1972 Õli, lõuend papil. 69,5 x 49,5. Signatuuriga.
Alghind: € €2150, lõpphind: € 2 150
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Pallase lõpetas Püttsepp 1929. aastal Ado Vabbe õpilasena. Näitustel hakkas noor kunstnik esinema juba 1920. aastate keskel, sealhulgas ka eesti kunsti välisnäitustel Roomas, Varssavis, Antverpenis jne. Kunstnikutöö kõrval oli Püttsepp pühendunud pedagoog ja aktiivne kunstielu organiseerija. Hilises loomingus keskendus kunstnik peamiselt lille- ja maastikumaalile. Teosel “Gladioolid“ on Püttsepp maalinud lilleõied mehiselt suurte ja lopsakatena, kasutades sealjuures meeleolukalt kontrastset koloriidilahendust. Käesolev maal oli eksponeeritud 1973. aastal Tartu Kunstnike majas toimunud Püttsepa isikunäitusel ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 61 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Gladioolid 1972 Õli, lõuend papil 69,5 x 49,5 Pallase lõpetas Püttsepp 1929. aastal Ado Vabbe õpilasena. Näitustel hakkas noor kunstnik esinema juba 1920. aastate keskel, sealhulgas ka eesti kunsti välisnäitustel Roomas, Varssavis, Antverpenis jne. Kunstnikutöö kõrval oli Püttsepp pühendunud pedagoog ja aktiivne kunstielu organiseerija. Hilises loomingus keskendus kunstnik peamiselt lille- ja maastikumaalile. Teosel “Gladioolid“ on Püttsepp maalinud lilleõied mehiselt suurte ja lopsakatena, kasutades sealjuures meeleolukalt kontrastset koloriidilahendust. Käesolev maal oli eksponeeritud 1973. aastal Tartu Kunstnike majas toimunud Püttsepa isikunäitusel ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 61 all.

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük