Tüdruk nukkudega, Autor Teadmata Pastoraalsed teemad ja talupoegade eluolu kujutamine muutub aktuaalseks 19. sajandil. Romantism käsitleb antuid teemasid idülliliselt, realism lisab enam argielulisust. Venemaal pühendab 19. sajandi algul maaolustikule ennast A. G. Venetsianov (1780-1847), kes asus elama külakeskkonda ning maalis idealiseeritud talupoegade portreid. Sama teemat arendas edasi V. G. Perov (1834-1882), kes lähtus peredvi¾nikute realiteeditruust hoiakust. Küla elu-olu kujutamisega tegeles mitmeid teisi kunstnikke. “Tütarlaps nukkudega" on erakordselt võluv ja südamlik talutüdruku portree interjööris. Siin on tunda, et kunstnikku mõjutused pärinevad realistlikust maalikoolist. Maalija on stseeni edasi andnud olustikutruult, samas vaoshoitud poeesiaga. Aknast tulev külgvalgus toob esile osa tüdruku näost ning süle nukuga. Kunstniku suhe modelliga on eriliselt inimlik ja soe. Meistrite teosed Tüdruk nukkudega, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tüdruk nukkudega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Tüdruk nukkudega

Vene koolkond. 19. saj Õli, lõuend. Signatuurita.
Alghind: 26000/€1662, lõpphind: € 58 500/ 3 739
9. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini
10.04.2003 Mustpeade Maja

Pastoraalsed teemad ja talupoegade eluolu kujutamine muutub aktuaalseks 19. sajandil. Romantism käsitleb antuid teemasid idülliliselt, realism lisab enam argielulisust. Venemaal pühendab 19. sajandi algul maaolustikule ennast A. G. Venetsianov (1780-1847), kes asus elama külakeskkonda ning maalis idealiseeritud talupoegade portreid. Sama teemat arendas edasi V. G. Perov (1834-1882), kes lähtus peredvi¾nikute realiteeditruust hoiakust. Küla elu-olu kujutamisega tegeles mitmeid teisi kunstnikke.

“Tütarlaps nukkudega" on erakordselt võluv ja südamlik talutüdruku portree interjööris. Siin on tunda, et kunstnikku mõjutused pärinevad realistlikust maalikoolist. Maalija on stseeni edasi andnud olustikutruult, samas vaoshoitud poeesiaga. Aknast tulev külgvalgus toob esile osa tüdruku näost ning süle nukuga. Kunstniku suhe modelliga on eriliselt inimlik ja soe.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tüdruk nukkudega, Autor Teadmata

Autor Teadmata Tüdruk nukkudega Vene koolkond 19 Pastoraalsed teemad ja talupoegade eluolu kujutamine muutub aktuaalseks 19. sajandil. Romantism käsitleb antuid teemasid idülliliselt, realism lisab enam argielulisust. Venemaal pühendab 19. sajandi algul maaolustikule ennast A. G. Venetsianov (1780-1847), kes asus elama külakeskkonda ning maalis idealiseeritud talupoegade portreid. Sama teemat arendas edasi V. G. Perov (1834-1882), kes lähtus peredvi¾nikute realiteeditruust hoiakust. Küla elu-olu kujutamisega tegeles mitmeid teisi kunstnikke.
“Tütarlaps nukkudega" on erakordselt võluv ja südamlik talutüdruku portree interjööris. Siin on tunda, et kunstnikku mõjutused pärinevad realistlikust maalikoolist. Maalija on stseeni edasi andnud olustikutruult, samas vaoshoitud poeesiaga. Aknast tulev külgvalgus toob esile osa tüdruku näost ning süle nukuga. Kunstniku suhe modelliga on eriliselt inimlik ja soe.

Tüdruk nukkudega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük