Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik. 2003 Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Akt

Õli, lõuend 95 x 62,5
Alghind: € 23000/€1470, lõpphind: € 23 000/ 1 470
22. E-Kunstisalongi XXII oksjon
28.06.2009 kell 16 Pärnus, Sunsetis (Rannahoone), Kapteni salongis

Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Autor Teadmata Akt Õli, lõuend 95 x 62,5 Alghind: € 23000/€1470, lõpphind: € 23 000/ 1 470 22 E-Kunstisalongi XXII oksjon 28 Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik.

Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük