5 Muhu motiiv II, Nõukogude ajal toimus kunsti täielik politiseerimine ja propagandavahendiks muutmine. Kuna eesti rahvuslikud motiivid ning sini-must-valge värvikombinatsioon kasutamine olid keelatud, siis on tõenäoline, et autor ei julgenud oma nime teosele märkida kartes rangeid tagajärgi, mis võisid kaasneda rahvusliku ainese kujutamisega. 2003 5. Muhu motiiv II, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
5. Muhu motiiv II, Autor Teadmata E-kunstisalongis

5. Muhu motiiv II

1989. Õli, masoniit. 101x90. Signatuuriga.
Alghind: € 1800
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Nõukogude ajal toimus kunsti täielik politiseerimine ja propagandavahendiks muutmine. Kuna eesti rahvuslikud motiivid ning sini-must-valge värvikombinatsioon kasutamine olid keelatud, siis on tõenäoline, et autor ei julgenud oma nime teosele märkida kartes rangeid tagajärgi, mis võisid kaasneda rahvusliku ainese kujutamisega.
Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

5 Muhu motiiv II,

Autor Teadmata 5 Muhu motiiv II 1989 Nõukogude ajal toimus kunsti täielik politiseerimine ja propagandavahendiks muutmine. Kuna eesti rahvuslikud motiivid ning sini-must-valge värvikombinatsioon kasutamine olid keelatud, siis on tõenäoline, et autor ei julgenud oma nime teosele märkida kartes rangeid tagajärgi, mis võisid kaasneda rahvusliku ainese kujutamisega.

5. Muhu motiiv II, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük