4 Muhu motiiv I, Kunstiajaloolane Reeli Kõiv on kirjutanud: „Muhumaa on väike, kuid saarega seotud kunst ei ole seda mitte, vaid võimaldab anda omanäolise sissevaate Eesti kunsti ajaloo vägagi erinevatesse etappidesse“. Käesolevate Muhu motiivide puhul ei saa me autorluse kohta midagi kindlat öelda. Mõlema teose all paremas nurgas on märgitud E. T 89 – seega võime kinnitada, et teosed on valminud 1989. aastal, kui Eesti oli veel võõra võimu all. 2003 4. Muhu motiiv I, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
4. Muhu motiiv I, Autor Teadmata E-kunstisalongis

4. Muhu motiiv I

1989. Õli, masoniit. 96x96. Signatuuriga.
Alghind: € 1800, lõpphind: € 1800
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Kunstiajaloolane Reeli Kõiv on kirjutanud: „Muhumaa on väike, kuid saarega seotud kunst ei ole seda mitte, vaid võimaldab anda omanäolise sissevaate Eesti kunsti ajaloo vägagi erinevatesse etappidesse“. Käesolevate Muhu motiivide puhul ei saa me autorluse kohta midagi kindlat öelda. Mõlema teose all paremas nurgas on märgitud E.T 89 – seega võime kinnitada, et teosed on valminud 1989. aastal, kui Eesti oli veel võõra võimu all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

4 Muhu motiiv I,

Autor Teadmata 4 Muhu motiiv I 1989 Kunstiajaloolane Reeli Kõiv on kirjutanud: „Muhumaa on väike, kuid saarega seotud kunst ei ole seda mitte, vaid võimaldab anda omanäolise sissevaate Eesti kunsti ajaloo vägagi erinevatesse etappidesse“. Käesolevate Muhu motiivide puhul ei saa me autorluse kohta midagi kindlat öelda. Mõlema teose all paremas nurgas on märgitud E.T 89 – seega võime kinnitada, et teosed on valminud 1989. aastal, kui Eesti oli veel võõra võimu all.

4. Muhu motiiv I, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük